mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Videohovory pro WhatsApp se blíží, unikly v beta verzi

autor:
, vydáno:

V dnešní době velmi populární komunikační kanál WhatsApp se patrně v blízké době dočká zásadní aktualizace, která rozšíří jeho možnosti komunikace. K hlasovým hovorům by se měly přidat také videohovory.

WhatsApp Messenger

Aplikaci WhatsApp zná patrně takřka každý. Svědčí o tom i působivé statistiky, kdy je aplikace každý měsíc aktivně využívána 1 miliardou uživatelů po celém světě. Vývojáři rovněž neustále pracují na novinkách a například nedávno jsme se dočkali desktopové verze WhatsAppu. Další novinkou by se mohly stát také videohovory, které doposud v aplikaci chybí a využívat můžete buď textovou komunikaci nebo klasické hlasové hovory. V beta verzi s označením 2.16.80 se však již objevily právě zmíněné videohovory. K jejich aktivaci došlo běžným způsobem, kdy po stisku ikonky telefonu aplikace nabídla volbu, zda chcete uskutečnit hlasový hovor nebo videohovor.

TIP! WhatsApp zvyšuje bezpečnost novým šifrováním

WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger
Videohovory se dočasně objevily v beta verzi WhatsAppu

U většiny uživatelů této beta verze však ve výsledku funkce nebyla aktivní, avšak několika šťastlivcům se videohovor podařilo uskutečnit, což dokazují přiložené screenshoty. Bohužel je vše zatím jen ve stádiu vývoje a WhatsApp videohovory i z beta verze velmi rychle odstranil vydáním aktualizace na verzi 2.16.81, ve které již položka s videohovory nefiguruje.

Stáhnout WhatsApp Messenger

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)Windows Phone (zdarma)BlackBerry World (zdarma)

Zdroje: fonearena.com

Tagy článku: ,

Související články

Závažná chyba ve WhatsAppu: hackeři mohli mít přístup k fotografiím | vydáno
3
WhatsApp umožní hledat a posílat animace ve formátu GIF | vydáno
4
WhatsApp protáhl podporu pro OS BlackBerry o půl roku | vydáno
20

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Blbost, Viber jsem měl nainstalován, a rozhodně nebyl na tom tak dobře jako Whatsapp. A po čase jsem ho zase odinstaloval. Dnes používám právě Whatsapp a jsem nadmíru spokojen. Nevím jak u tebe, ale moji známí používají převážně Whatsapp, proto ho používám i já, na víc funguje dobře (teď už) i na WP. Kdyby byl Viber u mě jednička, nedával bych ho pryč a většinu kamarádů bych přesvědčil, ať si ho nainstalují. Už se na videohovory těším, konečně. A né pseudovideohovory jako u O2 na UMTS. To se nechytlo. kleinak
Protoze technicke provedeni, pokud neni vyslovene strasne, je podstatne mene dulezite nez to, kde jsou znami? satai
..možná to bude ve spolehlivosti,alespoň z mého pohledu a vzhledem ke zkušenostem s oběma komunikátory.. harry
Stále sa približujú k Viber, len nie a nie ich dobehnúť. Tak, už je to multiplatformne, už to vie aj volať. Budú aj videohovory. Možno časom pridajú aj posielanie súborov.. nechápem tú väčšiu komunitu oproti Viber (I keď nie sú na tom zle cca 700 mil. užívateľov) mental.disease
Stále sa približujú k Viber, len nie a nie ich dobehnúť. Tak, už je to multiplatformne, už to vie aj volať. Budú aj videohovory. Možno časom pridajú aj posielanie súborov.. nechápem tú väčšiu komunitu oproti Viber (I keď nie sú na tom zle cca 700 mil. užívateľov) mental.disease

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 5 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

9Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
9Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.