mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Videohovory pro WhatsApp se blíží, unikly v beta verzi

autor:
, vydáno:

V dnešní době velmi populární komunikační kanál WhatsApp se patrně v blízké době dočká zásadní aktualizace, která rozšíří jeho možnosti komunikace. K hlasovým hovorům by se měly přidat také videohovory.

WhatsApp Messenger

Aplikaci WhatsApp zná patrně takřka každý. Svědčí o tom i působivé statistiky, kdy je aplikace každý měsíc aktivně využívána 1 miliardou uživatelů po celém světě. Vývojáři rovněž neustále pracují na novinkách a například nedávno jsme se dočkali desktopové verze WhatsAppu. Další novinkou by se mohly stát také videohovory, které doposud v aplikaci chybí a využívat můžete buď textovou komunikaci nebo klasické hlasové hovory. V beta verzi s označením 2.16.80 se však již objevily právě zmíněné videohovory. K jejich aktivaci došlo běžným způsobem, kdy po stisku ikonky telefonu aplikace nabídla volbu, zda chcete uskutečnit hlasový hovor nebo videohovor.

TIP! WhatsApp zvyšuje bezpečnost novým šifrováním

WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger
Videohovory se dočasně objevily v beta verzi WhatsAppu

U většiny uživatelů této beta verze však ve výsledku funkce nebyla aktivní, avšak několika šťastlivcům se videohovor podařilo uskutečnit, což dokazují přiložené screenshoty. Bohužel je vše zatím jen ve stádiu vývoje a WhatsApp videohovory i z beta verze velmi rychle odstranil vydáním aktualizace na verzi 2.16.81, ve které již položka s videohovory nefiguruje.

Stáhnout WhatsApp Messenger

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)Windows Phone (zdarma)BlackBerry World (zdarma)

Zdroje: fonearena.com

Tagy článku: ,

Související články

WhatsApp umožní hledat a posílat animace ve formátu GIF | vydáno
4
WhatsApp protáhl podporu pro OS BlackBerry o půl roku | vydáno
20
WhatsApp konečně zpřístupní videohovory pro všechny | vydáno
17

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Blbost, Viber jsem měl nainstalován, a rozhodně nebyl na tom tak dobře jako Whatsapp. A po čase jsem ho zase odinstaloval. Dnes používám právě Whatsapp a jsem nadmíru spokojen. Nevím jak u tebe, ale moji známí používají převážně Whatsapp, proto ho používám i já, na víc funguje dobře (teď už) i na WP. Kdyby byl Viber u mě jednička, nedával bych ho pryč a většinu kamarádů bych přesvědčil, ať si ho nainstalují. Už se na videohovory těším, konečně. A né pseudovideohovory jako u O2 na UMTS. To se nechytlo. kleinak
Protoze technicke provedeni, pokud neni vyslovene strasne, je podstatne mene dulezite nez to, kde jsou znami? satai
..možná to bude ve spolehlivosti,alespoň z mého pohledu a vzhledem ke zkušenostem s oběma komunikátory.. harry
Stále sa približujú k Viber, len nie a nie ich dobehnúť. Tak, už je to multiplatformne, už to vie aj volať. Budú aj videohovory. Možno časom pridajú aj posielanie súborov.. nechápem tú väčšiu komunitu oproti Viber (I keď nie sú na tom zle cca 700 mil. užívateľov) mental.disease
Stále sa približujú k Viber, len nie a nie ich dobehnúť. Tak, už je to multiplatformne, už to vie aj volať. Budú aj videohovory. Možno časom pridajú aj posielanie súborov.. nechápem tú väčšiu komunitu oproti Viber (I keď nie sú na tom zle cca 700 mil. užívateľov) mental.disease

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 5 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

3GadgetMix: miniaturní stabilizátor smartphonu a konec kabelů
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme stabilizátor pro smartphony, který zajistí dokonale klidný obraz při fotografování a natáčení videa při jakémkoli pohybu a v jakékoli pozici. Svými drobnými rozměry, designem a funkcemi je přitom určený především pro ženy. Druhým gadgetem je bezdrátová nabíječka, která je skutečně bezkontaktní.
7Vybíráme TOP 5 telefonů s velkým displejem
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Jedni je milují, druzí je nenávidí. Tak či tak, tabletofonů na trhu stále přibývá a u některých výrobců smartphony menší než 5 palců už ani nenajdeme. Pokud hledáte opravdu nejlepší z nejlepších, ať už po stránce designu, funkcí nebo výhodnosti, jste na správném místě. V dnešním článku se podíváme na 5 nejzajímavějších voleb.
recenze30Recenze Samsung Gear S3: téměř perfektní
vydáno |
Michal Šrajer
| recenze
Trh chytrých hodinek v současnosti přinejlepším stagnuje. Mnoho výrobců si dalo s novými zařízení i roční pauzu a nová verze Android Wear byla několikrát odložena. Přesto se však na naše zápěstí dostala již třetí generace hodinek Gear S od Samsungu. Dokáže jihokorejský výrobce vzkřísit pohasínající zájem zákazníků, nebo jej nechá zhasnout úplně?
recenzeRecenze hry Bethesda Pinball: pinballovou koulí proti démonům
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Ostřílení matadoři Zen Studios pro nás přichystali další balíček herních stolů. Tentokrát je hlavním tématem Bethesda, která hře propůjčila tři známé licence: TES Skyrim, Fallout a Doom. To znamená trojici unikátních stolů s motivy populárních fantasy a sci-fi světů. Titul si navíc můžete stáhnout zdarma. Zatím jen pro Android.