TikTok proti YouTube? Prodlužuje maximální délku nahraného videa

3
TikTok proti YouTube? Prodlužuje maximální délku nahraného videa
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Nově bude možné nahrávat videa o délce až 10 minut
  • Funkce by měla být dostupná během několika dní pro všechny

Sociální síť TikTok neustále rychle roste a nehodlá konkurovat jen Instagramu. Nově se pokusí přetahovat uživatele YouTube. Jak informuje theverge.com, TikTok globálně zavádí možnost nahrávat až 10minutová videa. Změna přichází poměrně krátce poté, co byl loni v létě limit prodloužen z 1 minuty na 3 minuty.


Na změnu upozornil konzultant a analytik sociálních médií Matt Navarra na Twitteru. Prodloužení limitu délky jednoho videa totiž aplikace uživateli oznámí. TikTok se tímto chce zřejmě prosadit i na poli zásadně delších videí, a to navzdory tomu, že hlavní úspěch zaznamenal právě krátkými klipy, které uživatelé konzumují ve vertikálním směru a prochází jimi jednoduchými tahy prstu.

Související články
Diskuze ke článku
Martin Prokop
Martin Prokop
Hodinky holínky obojí se natahuje....

Nemyslím , že délkou videa se sblíží účel či použitelnost
LibeR C
LibeR C
jen tak pro zajimavost : Informace, které TikTok sbírá
TikTok sbírá[10] data o zařízení, kterým uživatelé (zaregistrovaní i nezaregistrovaní) sledují obsah aplikace, včetně IP adresy a unikátních identifikačních čísel zařízení, ISP, operační systém, ostatních nainstalované aplikace, navštívené stránky, informace z GPS, „vzory stisknutých kláves“. V polovině roku 2021 TikTok tiše upravil své podmínky používání a mezi sbírané informace zahrnul také biometrická data – nazval je „faceprint“ a „vioceprint“, ale blíže nevysvětlil, o co se jedná.[11] (zdroj wikipedie)
Pavel Krejčíř
Pavel Krejčíř
Ťik Ťak je pro osoby ducha mdlého, nebo puberťáky.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze