mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Testuje Samsung skládací smartphone?

autor:
, vydáno:

Už delší dobu se spekuluje o tom, jakým způsobem se bude dál vyvíjet konstrukce smartphonů. Jednou z možností je i skládací zpracování, na kterém intenzivně pracuje Samsung. Jeho první kousky by se měly objevit v druhé polovině roku a už nyní o nich unikají první podrobnosti.

Díky úniku už známe jejich označení. Jak už bývá zvykem, na trh se nejspíše dostanou dvě velikosti, respektive stupně výbavy. Jejich označení bude Galaxy X a Galaxy X1+. Obchodní název se možná změní, ale jsou známá i modelová označení SM-X9000 a SM-X9050.

Samsung skládací

Dále se toho z úniku moc nedozvíme, jen že menší model běží na Androidu 6.0.1 a větší již na 7.0. Jak tedy bude výsledná konstrukce vypadat se můžeme jenom domnívat na základě patentů, které si Samsung podal. Ty ukazuje následující obrázek.

Samsung skládací

Zdroje: theandroidsoul.com

Tagy článku:

Související články

mobilecast #118: historický moment | vydáno
4
Podívejte se na nový Touchwiz v Galaxy Note 7 (galerie) | vydáno
25
Samsung Galaxy Note 7 máme v redakci: unboxing a fotogalerie | vydáno
33

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Co jsi to plácnul za blbost ? Vždyť konstrukce V je tu doposud a Samsung sám v Číně a Korei dal tyto telefony vyrábí a prodává. Jan.k
Tak už vidím, jak se do toho budou lidem přivírat prsty nebo jiné části těla a Samsung to pak bude muset stahovat z prodeje. #pinchgate Absolut Nowak

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 2 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

FreeBox: nebezpečí na každém kroku a další skvělé hry zdarma
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Máte pocit, že nemáte co hrát? Nový díl FreeBoxu vám opět přináší čtveřici zajímavých her zdarma. Dnes začneme s jednoduchým a odpočinkovým titulem. Pak už ale nevydechneme – s partou hrdinů se vydáme na epickou výpravu za záchranou světa. Také se proletíme ve vesmíru se stroji ze Star Wars a nakonec utečeme před dinosaurem.