mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Testuje Samsung skládací smartphone?

autor:
, vydáno:

Už delší dobu se spekuluje o tom, jakým způsobem se bude dál vyvíjet konstrukce smartphonů. Jednou z možností je i skládací zpracování, na kterém intenzivně pracuje Samsung. Jeho první kousky by se měly objevit v druhé polovině roku a už nyní o nich unikají první podrobnosti.

Díky úniku už známe jejich označení. Jak už bývá zvykem, na trh se nejspíše dostanou dvě velikosti, respektive stupně výbavy. Jejich označení bude Galaxy X a Galaxy X1+. Obchodní název se možná změní, ale jsou známá i modelová označení SM-X9000 a SM-X9050.

Samsung skládací

Dále se toho z úniku moc nedozvíme, jen že menší model běží na Androidu 6.0.1 a větší již na 7.0. Jak tedy bude výsledná konstrukce vypadat se můžeme jenom domnívat na základě patentů, které si Samsung podal. Ty ukazuje následující obrázek.

Samsung skládací

Zdroje: theandroidsoul.com

Tagy článku:

Související články

mobilecast #118: historický moment | vydáno
4
Podívejte se na nový Touchwiz v Galaxy Note 7 (galerie) | vydáno
25
Samsung Galaxy Note 7 máme v redakci: unboxing a fotogalerie | vydáno
33

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Co jsi to plácnul za blbost ? Vždyť konstrukce V je tu doposud a Samsung sám v Číně a Korei dal tyto telefony vyrábí a prodává. Jan.k
Tak už vidím, jak se do toho budou lidem přivírat prsty nebo jiné části těla a Samsung to pak bude muset stahovat z prodeje. #pinchgate Absolut Nowak

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 2 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

3Top Apps: nejlepší To-Do aplikace
vydáno |
Michal Šrajer
| článek
S novým rokem přichází předsevzetí a plány na budoucí měsíce. Dnes se proto podíváme na pár aplikací, které vám pomohou udržet si ve všem pořádek a přehled. Tyto aplikace nabízejí nejen vytváření to-do listů a úkolů, ale třeba i uchování poznámek či propracovanější formu připomenutí.
9Telefony Nokia s Androidem? Letos to není poprvé
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Nová etapa značky Nokia pomalu začíná. Trochu překvapivě jsme se dočkali vůbec prvního telefonu již nyní a dle očekávání jej pohání operační systém Android. Jde však o první takové spojení? Kdepak! V poměrně nedávné historii najdeme hned dva případy, kdy se v přístroji s logem Nokia nacházel operační systém od Googlu.