Podívejte se na Realme Flash, první telefon s bezdrátovým magnetickým nabíjením

2× aktualizováno
Podívejte se na Realme Flash, první telefon s bezdrátovým  magnetickým nabíjením
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Půjde o vůbec první takové zařízení s Androidem
  • Realme hodlá nasadit nejrychlejší magnetickou nabíječku na světě
  • Telefon bude vybaven Snapdragonem 888 a 256GB pamětí

Aktualizováno 2. 8. 2021

Do představení prvního telefonu s magnetickým bezdrátovým nabíjením zbývá pouhý den. Realme Flash bude zajímavým mobilem a dnes se díky xda-developers.com můžeme podívat, jak nabíjení bude probíhat. Spojení potvrzuje jasně zřetelné cvaknutí a následně je slyšet i rozbíhající se větráček. Nabíjení z 18 % na 25 % zabralo sotva 3 minuty. úplné nabití má trvat slabou hodinku.

Aktualizováno 28. 7. 2021

Příchod přelomového Realme Flash se blíží. Výrobce oficiálně potvrdil, že celosvětová premiéra proběhne již v úterý, tedy 3. srpna 2021.


Původní informace z 27. 7. 2021

Ambiciózní Realme se hodlá opět nesmazatelně zapsat do historie mobilních telefonů. Oficiálně potvrdilo příchod vůbec prvního telefonu s Androidem, který bude podporovat magnetické bezdrátové nabíjení. Dle dostupných informací od Realme se novinka bude jmenovat Flash. Na oficiálním obrázku můžeme vidět i zadní stranu telefonu se třemi fotoaparáty.

Realme Flash

Další střípky informací připojil gsmarena.com. V prvé řadě zveřejnil sadu obrázků, na kterých vidíme zařízení se zakřiveným AMOLED displejem. Spatřit můžeme též samotnou magnetickou nabíječku, která se bude jmenovat MagDart a bude se připínat na zadní stranu. Na první pohled je řešení Realme o poznání větší než to od Applu. Na obranu čínského výrobce je ale nutné říci, že v nabíječce bude také aktivní chlazení v podobě větráčku a navrch se máme těšit na výkon 15 W. Nikdo jiný tak výkonnou magnetickou nabíječku nenabízí.

Realme Flash

Realme Flash bude výbavou mířit do segmentu vlajkových lodí, což naznačuje nasazení Snapdragonu 888 a 12GB operační paměti. Strádat budoucí uživatelé nebudou ani v případě úložného prostoru. Minimálně jedna varianta nabídne 256 GB. Nepřekvapí nasazení nejnovějšího Androidu 11 a nadstavby Reame UI 2.0. Lze předpokládat, že oficiální představení nebude nijak výrazně vzdáleno.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze