T-Mobile vylepšuje studentské tarify, přidává 1 GB dat navíc

1
T-Mobile vylepšuje studentské tarify, přidává 1 GB dat navíc
Fotografie: Martin Fajmon, mobilenet.cz
  • Základní tarif nabídne 7 GB dat, 100 volných minut a 100 volných SMS za 425 Kč
  • Oba studentské tarify jsou nabízeny bez závazku
  • Nová nabídka vstoupí v platnost 29. ledna

T-Mobile od středy 29. ledna uvádí novou nabídku pro mladé zákazníky od 6 do 27 let, a přináší tak i jim možnost sestavit si tarif na míru. Operátor tak dává možnost přizpůsobit si mobilní služby zcela podle svých potřeb, stejně jako nabízí nová generace tarifů uvedená na trh od 1. září 2019.

V tarifech Můj Student zájemci nově získají 7 GB a 17 GB dat. Pokud jste využili vylepšení tarifů Student a Student DATA loni v listopadu, budete mít o 1 GB zdarma navíc. Nová nabídka je na dobu neurčitou, není tedy potřeba se smluvně vázat na 24 měsíců. Na druhou stranu studentskou výhodu v podobě zvýhodněných dat T-Mobile garantuje právě na 2 roky.

S tarify Můj Student získáte od 29. ledna 7 GB dat za 425 Kč měsíčně. K tomu ještě 100 minut do všech sítí a 100 SMS. Nebo si můžete vybrat rovných 17 GB. To odpovídá průměrné datové spotřebě v neomezených datových paušálech. Velká porce dat, 100 SMS a 100 minut přijde měsíčně na 575 Kč. Zákazníci mohou kombinovat uvedené datové objemy s minutami a textovými zprávami od 100+100 až po neomezené volání s SMS.

Stávající zákazníci mohou na nové podmínky tarifu od stejného data bezplatně přejít. „Dostatečně množství dat a pocit svobody je pro naše mladé zákazníky klíčové. I proto jsme se rozhodli podmínky našich studentských tarifů znovu vylepšit,“ říká Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile, a dodává: „Stávající zákazníci se mohou rozhodnout, zda přejdou na nové podmínky. Obdobně jako u nové generace tarifů si mladí zákazníci mohou k datům vybrat i objem volných minut a SMS přesně podle toho, co potřebují. A pokud jim tarif nevyhovuje, mohou si ho jednoduše změnit.

K uzavření smlouvy s výhodou pro studenty stačí operátorovi předložit doklad dokazující, že jste ještě neoslavili 27. narozeniny (T-Mobile nevyžaduje ISIC kartu). Je-li vám méně než 18 let, pak smlouvu může uzavřít váš zákonný zástupce po předložení rodného listu nebo jiného dokladu.