mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Spolupráce Vivint SmartHome a Airbnb zjednoduší pronájmy

autor:
, vydáno:

Společnost Vivint SmartHome, která je lídrem v poskytování služeb chytrého domu, oznámila na veletrhu CES 2017 navázání spolupráce se službou Airbnb. Hostitelům v USA a Kanadě nabídne Vivint vzdálenou správu jejich domů prostřednictvím automatického bezklíčového přístupu, správu energie a domácí bezpečnost.

Vivint SmartHome

Hostitelé jednoduše propojí své účty na Airbnb s aplikací Vivint app. Koncept chytrého domu od Vivint pak usnadní život jak hostitelům, tak i hostům celou řadou způsobů. Při využití automatického bezklíčového přístupu odpadne nutnost fyzického předávání klíčů od pronajímané nemovitosti. Hosté při rezervaci dostanou automaticky v emailu PIN, který jim umožní odemknout dveře v době příjezdu. Vivint automaticky aktivuje PIN při příjezdu a deaktivuje při odhlášení.

TIP: Cestovatelská aplikace Airbnb přináší aktualizaci s řadou novinek

Prostřednictvím domácí kamery Vivint Door Camera může hostitel přivítat a ověřit hosta odkudkoli přes internet. Dveřní kamera nabízí dvoucestnou komunikaci a host také může jednoduše kontaktovat hostitele pouhým stiskem domovního zvonku. Důležitým parametrem, který zajímá hostitele, je šetření energie mezi jednotlivými pronájmy. S chytrými termostaty může dům automaticky udržovat nižší teplotu, a tím šetřit energii, když je prázdný. Neméně důležitá je i bezpečnost. Řešení od Vivintu, které obsahuje chytrý zámek dveří, senzory dveří a oken a pohybové senzory zajišťují bezpečnost 24 hodin 7 dní v týdnu.

Airbnb
Airbnb nabízí levné ubytování v soukromí

Vivint přitom nabízí uživatelům Airbnb profesionální instalaci a konfiguraci všech chytrých zařízení, a to nejen těch přímo od Vivintu, ale i dalších zařízení, jako je ovladač garážových dveří, detektory vytopení nebo detektory kouře.

Škoda jen, že je tato spolupráce omezena pouze na Severní Ameriku. Komunita Airbnb nabízí ubytování ve více než 34 000 městech ve 191 zemích, včetně České republiky. O řešení chytrého domu by jistě byl velký zájem i jinde.

Stáhnout Airbnb

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)

Zdroje: tisková zpráva

Tagy článku: ,

Související články

Casio ukázalo chytré hodinky Pro Trek Smart do nepohody a s GPS | vydáno
2
Razer představil obří herní notebook se třemi displeji | vydáno
3
Lenovo na CESu představilo inovovanou rodinu ThinkPadů X1 | vydáno

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

2Casio ukázalo chytré hodinky Pro Trek Smart do nepohody a s GPS
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Společnost Casio na veletrhu CES 2017 předvedla chytré hodinky s označením Pro Trek Smart. Tyto hodinky se chlubí duální vrstvou displeje, nabídnou Wi-Fi, Bluetooth, uvnitř se pak nalézá nejnovější verze operačního systému Android Wear 2.0. Potěší i odolnost do hloubky až 50 metrů. Designové pojetí předurčuje příslušnost ke sportovním aktivitám.
recenzeRecenze Lenovo Moto Z Play: nevyužitý potenciál
vydáno |
Michal Šrajer
| recenze
Motorola byla známá dobrým poměrem cena/výkon u svých levnějších zařízení, ale jak tomu bude nyní pod křídly Lenova? Představu můžeme dostat pohledem na první luxusnější kousek střední třídy. Nové Moto Z Play navazuje na starší Moto X Play, které bylo v podstatě odlehčenou a levnější vlajkovou lodí. Podařilo se však Lenovu úspěšně navázat na odkaz předchůdce?
3Razer představil obří herní notebook se třemi displeji
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek
Herních notebooků jsme na CES 2017 viděli požehnaně a nejen Acer přišel s odvážnou vizí. Razer už svůj drahý a výkonný notebook má. Project Valerie se ho nyní snaží změnit v přenosný přístroj s velkým výkonem a třemi vestavěnými 17palcovými 4K displeji. Výsledkem je luxusní a zcela netradiční stroj.