Sony Xperia Z, ZL, ZR a Tablet Z nyní s Androidem 4.4 KitKat

Sony Xperia Z, ZL, ZR a Tablet Z nyní s Androidem 4.4 KitKat
24

Sony se nyní po nějaké době konečně odhodlalo vypustit aktualizaci systému Android na několik svých zařízení. Xperia Z, ZL, ZR a Tablet Z se dočkají nejnovější verze systému, tedy Androidu 4.4 KitKat. Nejzajímavější pro nás bude asi update pro telefon Xperia Z, který je loňskou vlajkovou lodí Sony.

Sony Xperia Z
Srovnání cen

Sony Xperia Z

Po dnešním úniku údajné Xperie Z3 se Sony pochlubilo novou aktualizací pro některé své produkty. Tu obdrží výše jmenovaná zařízení, které se nově mohou radovat z verze Android 4.4 KitKat, včetně vylepšené nadstavby a zvýšení rychlosti uživatelského prostředí. Prostředí bylo předěláno do tónů z herní konzole Playstation 4 a předělání se dočkala také stavová lišta a rychlé nastavení.

Android 4.4 KitKat
Aktualizace na Android 4.4 se dočkalo několik zařízení od Sony.

Aktualizace se také dočkaly nativní aplikace od Sony. Mezi nimi jsou Zprávy, E-mail, Smart Social Camera a nově i Battery STAMINA Mode. Aplikace Zprávy má lehce poupravené prostředí a plynulejší animaci odesílání zpráv. E-mail dovolí zobrazení více zpráv najednou, ale nemusíte se obávat, prostředí je navrženo tak, aby bylo jednodušší a rychlejší. Smart Social Camera je prostředí pro pořizování fotografii a jejich sdílení na sociálních sítích. Baterry STAMINA Mode vylepšuje schopnosti telefonu, co se týče správy sítí a baterie vůbec. Další zařízení, která se mají dočkat nového updatu na Android 4.4, by měly být Xperia T2 Ultra, Xperia E1 a Xperia M2. Bližší informace o aktualizacích těchto zařízení Sony zveřejní během června. Pokud se vám Androidu 4.4 ještě nedostalo, počkejte pár dní – aktualizace se vydávají postupně a může pár dní trvat, než se k vám dostanou.

Zdroje: unwiredview.com, blogs.sonymobile.com

Diskuze ke článku
Anonymní jméno
"Po dnešním úniku údajné Xperie Z3 se Sony pochlubilo novou aktualizací pro některé své produkty."

Promiňte, ale ten únik na mobilenet.cz nikde nevidím.
miracle
A co Xperia SP?
Jirka
Díky za info. Verze 4.4.2 už v mobilu :-)
n7610
Od Sony by se měl Samsung učit ,jak na aktualizace !!!!!

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze