mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Skrze WhatsApp se uskuteční 100 miliónů hovorů denně

autor:
, vydáno:

Hlasové hovory jsou již více než rok součástí populárního messengeru WhatsApp. Že šlo o krok správným směrem dokazuje nejnovější statistika, která svědčí o značné popularitě nové funkce.

Hlasové hovory přes internet WhatsApp spustil loni v dubnu a aktuálně se společnost pochlubila velmi zajímavými čísly, která dokazují, že spuštění této funkce bylo rozhodně správné. Uživatelé oblíbeného messengeru totiž hovory využívají ve velkém. Každý den se skrze WhatsApp uskuteční 100 miliónů hlasových hovorů.

TIP! WhatsApp dorazil na desktop: aplikace nabízí pro Windows i Mac

WhatsApp Messenger

Snadno si můžeme spočítat, že je odbaveno 1 100 hovorů každou vteřinu, a to po celý den. Společnost zároveň dodává, že sbírá zpětnou vazbu od uživatelů a snaží se funkci nadále zlepšovat. Do budoucna se počítá i se spuštěním videohovorů, o kterých jsme vás již dříve informovali.

Stáhnout WhatsApp Messenger

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)Windows Phone (zdarma)BlackBerry World (zdarma)

Zdroje: blog.whatsapp.com

Tagy článku: ,

Související články

WhatsApp protáhl podporu pro OS BlackBerry o půl roku | vydáno
20
WhatsApp konečně zpřístupní videohovory pro všechny | vydáno
17
WhatsApp mění podmínky, bude sdílet více informací s Facebookem | vydáno
10

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

co je spatne s instagramem?ja ho nemam tak proto se ptam?jen obcas projedu neci fotky. manicka
Z vlastní zkušenosti: ve WhatsApp jde volat i přes edge. Naprosto dokonalý program. A hlavně úsporný na data. Naprostý zázrak, že to Facebook celé nepotopil, jako se jim to daří s například instagramem. Ondřej
Občas hovory pres whatsapp také využívám, ale bohužel to zatím neni tak spolehlivé jako skype. S viberem zkusenosti nemám. kadol
Tak hlavně v WhatsAppu vyzvánění ve zlomku vteřiny,kdežto přes operátora 5-7 vteřin....a videohovory uvítám. Tomáš Vaněk
A umí ton obsazený ton pokud není někdo online? Nebo hloupě jakoby prozvání naprázdno. Já jen že Viber nebo Whatsapp kvůli tomuhle nepoužívám. thegrid

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 5 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

2Top Apps: nejlepší To-Do aplikace
vydáno |
Michal Šrajer
| článek
S novým rokem přichází předsevzetí a plány na budoucí měsíce. Dnes se proto podíváme na pár aplikací, které vám pomohou udržet si ve všem pořádek a přehled. Tyto aplikace nabízejí nejen vytváření to-do listů a úkolů, ale třeba i uchování poznámek či propracovanější formu připomenutí.
3Telefony Nokia s Androidem? Letos to není poprvé
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Nová etapa značky Nokia pomalu začíná. Trochu překvapivě jsme se dočkali vůbec prvního telefonu již nyní a dle očekávání jej pohání operační systém Android. Jde však o první takové spojení? Kdepak! V poměrně nedávné historii najdeme hned dva případy, kdy se v přístroji s logem Nokia nacházel operační systém od Googlu.
10Mobilní svět se zatřásl, od představení prvního iPhonu uplynulo 10 let
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Dnes uplynulo přesně 10 let od chvíle, kdy před spoustu novinářů předstoupil vizionář a spoluzakladatel společnosti Apple, Steve Jobs, a oficiálně představil vůbec první Apple iPhone. Během celé dekády se z původně vysmívaného přístroje, který toho moc neuměl, stal respektovaný telefon té nejvyšší kategorie, na který spousta uživatelů nedá dopustit.