Budou takto vypadat hodinky Galaxy Sport od Samsungu?

Budou takto vypadat hodinky Galaxy Sport od Samsungu?
4
  • Nový typ má být zaměřen na fitness aktivity
  • Představení proběhne nejdříve ve 2. polovině roku 2019

Aktualizováno 9. 1. 2019

Na nové chytré hodinky od Samsungu si zřejmě ještě počkáme, nicméně jejich možný vzhled se již nyní objevil skrze @OnLeaks. Pravděpodobný následník současných Gear Sport bude ctít kruhový vzhled, což není velké překvapení. Displej bude příjemně zaoblený, zdánlivě bez jakékoliv lunety. Po pravé straně budou dvě tlačítka. Mějte však na paměti, že nejde o finální vzhled, a může tak dojít k dílčím změnám.

Samsung Galaxy Sport

Původní informace z 27. 12. 2018

Server Sammobile.com přišel s informací, že jihokorejský Samsung začal pracovat na svých dalších chytrých hodinkách. Ty nesou označení SM-R500 a kódové jméno Pulse. Údajně půjde o nástupce současného modelu Gear Sport. Z tohoto důvodu se chystané novince prozatím přiřkl název Galaxy Sport. Důvody jsou nasnadě – Samsung začal své chytré hodinky nově řadit mezi produkty Galaxy a současně má být nový model zaměřený na fitness aktivity.

Pokud jde o informace týkající se výbavy, je jich pouze poskrovnu. Víme že interní paměť zařízení má mít hodnotu 4 GB a systémem bude nepřekvapivě Tizen. Chybět nebude ani hlasový asistent Bixby, který má zprostředkovávat komunikaci s telefonem. Lze také předpokládat, že displej bude kruhový a půjde typově o Super AMOLED panel. K představení by mohlo dojít až v období veletrhu IFA 2019, tedy na přelomu srpna a září.

Diskuze ke článku
Nwm
*v druhé polovine roku 2019
Absolut NoFak
Slyšel jsem, že LAGíny zase přicházejí do módy.
Martin Both
Martin Both
Byl bych rád, kdyby přišli na trh s Galaxy Watch ve verzi Frontier. Gear S3 Frontier byly super. Ovšem ta výdrž byla nic moc. U Galaxy Watch je výdrž skvělá, problém mám s otočnou lunetou, je moc jemná.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze