Samsung má soutěž pro vývojáře: vyhrát lze mobil, tablet i 20 tisíc

2

Česká pobočka Samsungu ve spolupráci s eClubem ČVUT připravily pro studenty českých vysokých škol programátorskou soutěž. Vítězné týmy získají Samsung Galaxy Note, tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Wi-Fi a stipendium až 20 000 Kč. Nejlepší soutěžní aplikace se dostanou k uživatelům zařízení Samsung.

ČVUT logo Samsung logo

EClub ČVUT ve spolupráci s českým zastoupením Samsung Electronics vyhlásil soutěž pro všechny studenty českých vysokých škol, kteří rádi programují a vyvíjí aplikace pro moderní mobilní zařízení. Studenti budou soutěžit o nejlepší aplikaci ve dvou kategoriích pro tablety Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Wi-Fi a tableto-telefony Galaxy Note. Soutěžní projekty, jejichž podnikatelský plán bude třeba obhájit před mezinárodní porotou, je možné přihlásit do 1. 11. 2012.

Čtěte také - Huawei bude stejně jako HTC spolupracovat s ČVUT

„Jako další formu podpory mladých podnikavců jsme se rozhodli vyhlásit soutěž, ve které se dají vyhrát nejen hodnotné ceny, ale také stipendium, nebo přístup na vybrané akce v akcelerátoru Node 5,“ říká zakladatel a vedoucí eClubu Jan Šedivý z katedry kybernetiky ČVUT.

Jan Vaníček, Content Manager společnosti Samsung k tomu dodává: „Do budoucna vidíme velikou perspektivu a potenciál ve využití tabletů Galaxy Note, a proto podporujeme studenty ve vývoji nových aplikací, které budou speciálně navrženy pro tato zařízení, zejména pak pro využití stylusu S Pen.“

Kromě stipendia výherci získají Samsung Galaxy Note, který patří mezi zařízení na pomezí velkých smartphonů a malých tabletů. Přístroj disponuje 1,4 GHz dvoujádrovým procesorem, velkým jasným AMOLED displejem s jemným rozlišením, který je ideální právě pro využití výše zmíněného pera S-Pen (stylus), kterým se přístroj ovládá stejně snadno, jako pomocí prstů. Více se dočtete v naší recenzi zde.

V soutěži vývojářů aplikací si vítězové odnesou tyto zajímavé kousky

Další cenou je Samsung Galaxy Tab 2 10.1, inovovaná verze původního tabletu. Přichází se silným dvoujádrovým procesorem, integrovaným GSM modulem pro hovory a posílání SMS zpráv, slotem pro paměťové karty microSD a spousta dalšími funkcemi. Více se opět dočtete v naší podrobné recenzi.

Zdroje: TZ Samsung

Diskuze ke článku
martin ferko
chtel bych mobil vyhrat dakujem
martim ferko
kdys tak prosim volejte my 604503483 dakujem chtel bych mobil

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze