mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Největší únik fotografií Samsungů Galaxy S7 (12× aktualizováno)

Zájemci o novou vlajkovou loď od Samsungu budou mít asi pěkně zamotanou hlavu. První úniky informacích mluvily o několika variantách, nyní to vypadá, že Samsung stále zůstane u variant dvou. Pomalu se odhaluje také finální vzhled novinky, který by se neměl tolik lišit od aktuální designové linky.

Aktualizováno 19. 2. 2016 - 15:15

Připadá vám čekání na nové Samsungy řady Galaxy S7 dlouhé? Pak si jej můžete ukrátit mnoha fotografie. Samsung novinky skutečně neuhlídal a dnes jsme svědky nejdetailnějšího úniku renderů, díky kterým si oba nové modely můžeme prohlédnout ze všech stran.

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge
Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge

Aktualizováno 19. 2. 2016 - 12:00

Rozšíření moderního konektoru USB-C nebude zdaleka tak rychlé, jak si možná mnozí mysleli. Nově uniklé fotografie Samsungů Galaxy S7 totiž znovu potvrzují, že ani nejvyšší modely jihokorejského výrobce nový typ konektoru nenabídnou a budou se opět spoléhat na microUSB konektor. Připomeňme, že velkou výhodou konektoru USB-C je jeho oboustrannost, díky které definitivně odpadá nutnost sledovat, v jaké orientaci zapojujete například nabíječku.

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge

Dnes pro vás máme ještě jednu informaci. Samsung potvrdil, že představení novinek proběhne i ve formě virtuální reality. Pokud vlastníte brýle Gear VR a podporovaný model od Samsungu, budete moci celou tiskovou konferenci sledovat ve virtuální realitě s 360° videem. Potřeba bude speciální aplikace, kterou si stáhnete a poté si již jen vyberete, odkud chcete veškeré dění sledovat. Na výběr bude hlediště nebo těsně u pódia a to vlevo, vpravo či uprostřed.

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge

Aktualizováno 15. 2. 2016

Unikla další fotografie připravovaného Samsungu Galaxy S7 edge. Tentokrát v černé variantě. Na ní je vidět, že Samsung opustí tmavě modrý odstnín, který vydával za černý a vrhne se do klasické temně černé.

s7 edge

Aktualizováno 11. 2. 2016

Abychom byli kompletní, unikla ještě třetí barevná varianta, kdyby pro vás minulé dvě nebyly dostatečně elegantní. V luxusní zlaté se bude líbit především ženám. Samsungu Galaxy S7 (edge) bychom se oficiálně měli dočkat již 21. února.

Samsung Galaxy S7

Aktualizováno 10. 2. 2016

Nelíbí se vám černá varianta? Nemusíte smutnit, Samsung samozřejmě chystá širší paletu barev pro svou novou řadu Galaxy S7. Důkazem je nejnovější fotografie, která nám ukazuje model Galaxy S7 edge v elegantní stříbrné verzi.

Samsung Galaxy S7 edge

Aktualizováno 8. 2. 2016 - 20:08

Protože je představení nové vlajkové lodě od Samsungu již za dveřmi, stále častěji unikají nové informace a snímky. Do teď se jednalo o hardwarové parametry, ale dnes se přiblížila i informace o jeho reálném výkonu. Konkrétně jde o uniklý snímek s výsledkem benchmarku AnTuTu, kde zahnutá varianta Galaxy S7 edge dosáhla 134 704 bodů.

Samsung Galaxy S7

Aktualizováno 8. 2. 2016 - 18:35

Další uniklý snímek chystaného Samsungu Galaxy S7 pochází z Vietnamu a o jeho věrohodnosti se dá jistě spekulovat. Při bližším pohledu je patrná lehce vystouplá čočka fotoaparátu a mírně zakřivená záda zařízení, která jsou ale z plastu, což snímku ubírá na věrohodnosti. Může se ale také jednat o starší prototyp. Zajímavostí je rám zařízení, který je u snímku velmi diskutovaný. Podle dostupných informací by se nemělo jednat pouze o obyčejný kov, ale o hořčíkovou slitinu.

Samsung Galaxy S7

Aktualizováno 1. 2. 2016 - 16:25

Zatímco vzhled, výbava i datum oficiální premiéry Samsungů řady Galaxy S7 je již známo, prozatím jsme nevěděli, kdy by se novinky mohly dostat do prodeje. Nyní se však objevila informace týkající se zahájení prodeje na evropských trzích. První šťastlivci by si nový model Galaxy S7 nebo Galaxy S7 edge měli moci pořídit již 11. března 2016.

Objevil se také další render, který opět zachycuje Samsungy Galaxy S7 a S7 edge, avšak tentokrát se můžeme podívat na zadní stranu přístrojů.

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge
Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge

Aktualizováno 1. 2. 2016 - 12:00

Jihokorejský Samsung svou řadu Galaxy S7 neuhlídal. Na Twitteru známého Evana Blasse unikly oficiální rendery a my se tak můžeme podívat, jak bude vypadat Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Viditelná je rozdílná velikost displejů, která byla odhadována již dříve. Samotný design se nijak zásadně měnit nebude. Všimnout si lze ještě poměrně velké čelní kamerky. Poslední informace rovněž hovoří o tom, že chystané modely nabídnou slot pro paměťové karty a navrátí se také zvýšená odolnost proti vodě a prachu s certifikací IP67.

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge
Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge

Nejnovější informace potvrzuje datum představení, které je plánováno na neděli 21. února. Jde o tradiční termín v předvečer zahájení veletrhu MWC 2015 v Barceloně. Redakce mobilenet.cz samozřejmě nebude na této akci chybět a můžete se těšit na zpravodajství přímo z centra dění.

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge

Aktualizováno 29. 1. 2016

Další spekulace ohledně chystaného Samsungu Galaxy S7 se týkají jeho výdrže. Podle ruského bloggera Eldara Multazina, který je znám pro přesnost podávaných informací, se budoucí vlajková loď postaví na vrchol žebříčku výdrže. Samsung Galaxy S7 by podle informací měl zvládnout přehrávat videa na maximální jas po dobu 17 hodin. Ve své třídě by tak byl tím nejlepším vytrvalcem. Jak se tato spekulace kryje s informací o baterii s kapacitou 3 000 mAh? Velmi nejistě. Při takové kapacitě akumulátoru s předpokládaným QHD rozlišením by takováto výdrž byla zázrakem.

Aktualizováno 28. 1. 2016

O nové generaci Galaxy S7 se spekuluje již dlouho, stále ale není jasné, kolik variant se nakonec dostane do prodeje. Vše napovídá tomu, že uvidíme pouze dvě varianty – jednu klasickou a druhou se zakřiveným displejem. Odpovídá to také snaze Samsungu zeštíhlit své portfolio a soustředit se na detaily, například na příkladnou optimalizaci softwaru. Nyní se pomalu začíná odhalovat také design. Zatím je k dispozici pouze malý pruh, informátor Evan Blass má však k dispozici celý render. Je tedy jen otázkou času, kdy spatříme kompletní snímek a tedy i finální design připravované novinky.

Galaxy S7

Aktualizováno 6. 1. 2016

S novým rokem přicházejí další spekulace týkající se nových Samsungů řady Galaxy S7. Nově víme, že by chystané modely měly nabídnout silnější baterie. Zatímco Galaxy S7 má mít baterii s kapacitou 3 000 mAh, zakřivený Galaxy S7 edge s větším displejem využije baterii s kapacitou 3 600 mAh. Vylepšeny mají být i fotoaparáty a to navzdory mírnému poklesu rozlišení. Zlepší se světelnost obou fotoaparátů. V případě procesorů má být nasazen Snapdragon 820, případně Exynos 8890.

Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S7 edge
Displej klasický, 5,1 palců, Quad HD zakřivený, 5,5 palců, Quad HD
Baterie 3 000 mAh 3 600 mAh
Procesor Snapdragon 820 nebo Exynos 8890 Snapdragon 820 nebo Exynos 8890
Operační paměť 4 GB 4 GB
Interní paměť 32 / 64 GB 32 / 64 GB
Fotoaparát 12 Mpx, světelnost f/1.7 12 Mpx, světelnost f/1.7

Aktualizováno 29. 12. 2015

Aby to nebylo tak jednoduché, nový Galaxy S7 nabídne nejspíše tři, respektive čtyři různé druhy displeje. Základní varianta bude mít velikost 5,1 palců, prostřední s označením „edge“ pak 5,7 a zaoblené okraje. Největší varianta s přídomkem „Plus“ má mít 6 palců a ještě dostanete na výběr z ploché a prohnuté varianty. U této velikosti se také počítá s variantou pro stylus.

Galaxy S7 displeje
Galaxy S7 přijde nejspíše ve třech velikostech.

Původní obsah z 20. 10. 2015

Samsung logo

O Samsungu Galaxy S7 neslyšíme poprvé, spekulovalo se o něm již v průběhu září. A tak již tušíme, že se opět dočkáme dvou variant, přičemž samozřejmě znovu dojde na zakřivenou variantu Edge. Chystaný model S7 bude mít celkově více variant, které se budou lišit například typem procesoru. Samsung totiž nasadí nejen vlastní Exynos, ale i zbrusu nový Snapdragon 820 od Qualcommu. Spekuluje se též, že po vzoru Huawei a Applu nasadí technologii rozeznávající sílu tlaku na displeji. Sedmá generace vlajkové lodi Samsungu by už také mohla nabídnout nový konektor USB-C.

TIP! Naděje na Samsung Galaxy Note 5 v Evropě? Možná dorazí v lednu

Korejský server etnews.com nyní zveřejnil zprávu, ve které uvádí, že by se nové modely Galaxy S7 měly oficiálně ukázat již během ledna 2016. Teoreticky by je tak Samsung mohl představit na tradičním veletrhu CES v Las Vegas. Každopádně by při potvrzení informací došlo k urychlení životního cyklu, neboť současné modely Galaxy S6 a Galaxy S6 edge byly představeny až v březnu.

Zdroje: uswitch.com, gsmarena.com, gsmarena.com, phonearena.com, pocketnow.com, twitter.com, gsmarena.com, reviewdao.vn

Tagy článku: , ,

Související články

Podívejte se na nový Touchwiz v Galaxy Note 7 (galerie) | vydáno
25
Samsungy Galaxy Note 5 a S6 edge Plus unikají (10× aktualizováno) | vydáno
40
Samsung Galaxy S6 (edge) vs. Galaxy S5: srovnání kvality fotoaparátu | vydáno
34

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Ahoj. Mám Lenovo A7000 - hrůza. Měl být pro manželku, protože nechtěla nic drahého, ale nakonec se jí zdál velký, tak jsem si ho nechal a ona si vzala můj "starý" samsung A7. Teď ona je spokojená a já nešťastný. Tak mi říká kup si jiný telefon, nemůžu to poslouchat, jak pořád nadáváš. A překvapení: chci zase samsung a proč ne ten nejlepší, když poměr cena\výkon\komfort je nejvýhodnější. Nejde mi o styl ale pro mě je to jednoduché. Měl jsem samsung (S3, S4 active, A7) a všechno co jsem zkusil potom mi přišlo neintuitivní a nedotažené. Prostě nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci. O výdrži baterií číňanků nevím nic, ale můj kamarád má jeden takový s baterií 4000mAh a nedávno si stěžoval, jak jednoho dne baterka jaksi klekla o několik hodin dřív než by měla. Náhoda po půl roce? Možná. Samsung se mi prostě osvědčil. Nevím jaká bude s7čka, ale podle předchozích zkušeností věřím, že bude splňovat očekávání, jaká jsou na ni kladena. Cena tomu bude úměrná. Mindo
Jasný všechny telefony jsou kopie iphonů, to je logika proboha. Podívej se na iphone jak vypadá, protože si ho u ruce určitě neměl protože, právě on má zahnuté sklo, bohužel rámečky jako prase a zbytek výbavy ani omylem nedosahuje toho co nabízí Samsung. Zajímala by mě logika toho, že když chci utratit víc peněz za mobil měl by to být iphone, proč? Cena neni ani náhodou stejná, s tím, že u Samsungu dostanu daleko více než u iphonu, co má podle vás iphone tak důležitého, že jste schopen zaplatit za něco co ani omylem neodpovídá svoji ceně. Několik iphonů jsem v životě vlastnil, tak vím jak si ty telefony oproti ostatním stojí, dnes jsou jednoduše pozadu. Lukáš
:D Jakub
Ahoj všichni, mě se Galaxy S7 líbí, určitě na mě působí hodnotným a prémiovým dojmem.Bylo by samozřejmě smutné aby tomu tak za ty peníze nebylo. Pokud objektiv fotoaparátu nebude vyčuhovat jedině dobře. Konektor USB-C jsem už očekával u S6, protože v té době ho již nějaké zařízení mělo.A u S7 to byla pro mě samozřejmost a jak vidno asi tomu tak není.Že by SAMSUNG čekal na nové USB-D nebo CD?? :-) Jinak celkově jsem rád že po těch hrrr závodech o zvětšování displejů v minulých letech, nejsme na 6". Mít nabušený telefon v nejmenší variantě z perfektních materiálů o velikosti 6,1" by byla pro mě osobně největší noční můra. =(•̪●)= All mobile
Nevím proč, ale ten bok mě fakt hodně připomíná Iphone 6,6S. Sice to okopírovali, ale i tak mě se ten jejich design, ale vůbec nelíbí a když bych vyhazoval za telefon 800 eur, tak to bych si fakt raději zvolil Iphona. Ten jejich design se zahnutým sklem, co to je vypadá to fakt jak levný šunt. I Xiamo má daleko hezčí design nechaputo
V Samsungu už designéra od roku 2013 nezaměstnávají. Po tom, co jako návrh S3 obkreslil bramboru, zjistili, že to zvládne i skladník. Marduch
Ted jsem to chtěl napsat :D Jakub
uzasny...neskutecny rozdil oproti lonskemu modelu... designeri Samsungu maji nejtezsi praci na svete... :D mrazik
Podstatné je, že je výstižný ;) Marduch
Není nad vysoce inteligentní, skvěle zformulovaný a bezchybně uvedený názor. Bitch Boží

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 126 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

5Samsung Galaxy S8 se blíží. Přinášíme souhrn všeho, co známe
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Oficiální představení Samsungu Galaxy S8 je již na spadnutí. Jihokorejský výrobce novinky představí na samostatné akci 29. března. Těšit se můžeme na velké zakřivené displeje, tenké rámečky, nekompromisní výbavu, upravené prostředí, skener oční duhovky, moderní konektor USB-C a mnoho dalšího, což si detailně zrekapitulujeme.