Xiaomi Mi 7 bude mít skutečně 8GB RAM a silnou baterii

Xiaomi Mi 7 bude mít skutečně 8GB RAM a silnou baterii
9
  • Příští vlajková loď od Xiaomi by se měla představit v 1. čtvrtletí příštího roku
  • Model s očekávaným názvem Mi 7 má přijít se 6palcovým Super AMOLED displejem od Samsungu
  • Výkon zajistí procesor Snapdragon 845 a 8GB operační paměť
  • K představení dojde během jara, na veletrhu MWC to však zřejmě nebude

Aktualizováno 9. 2. 2018

Opět slyšíme o Xiaomi Mi 7, což má být budoucí vlajková loď čínského výrobce. Uniklý screenshot nám prozrazuje, že vrcholná verze bude skutečně nabízet 8GB operační paměť a moudřejší jsme také kolem baterie, jejíž kapacita má být velice solidních 4 480 mAh. Termín představení v tuto chvíli není znám.

Aktualizováno 29. 1. 2018

Na Xiaomi Mi 7 si zřejmě ještě nějakou chvíli počkáme. Anonymní zdroj přímo z prostředí Xiaomi naznačil, že se čínský výrobce sice bude účastnit veletrhu MWC 2018 v Barceloně, avšak neočekává se představení žádného klíčového či zbrusu nového telefonu. Na Mi 7 se již nějaký ten pátek čeká, půjde o vlajkovou loď. Jenže možná právě v tom může být problém. Nasazen má být procesor Snapdragon 845, na který má minimálně zpočátku privilegium Samsung s jeho modely Galaxy S9. Xiaomi tak zřejmě počká.

Aktualizováno 22. 11. 2017

Po více než dvou měsících o sobě opět dává vědět budoucí vlajková loď od Xiaomi. Mi 7 má mít dle nejnovějších informací 6,1palcový displej s poměrem stran 18:9. Současně se však na čelní stranu vměstná čtečka otisků prstů. Ani zde nenasadí Xiaomi technologii 3D rozpoznávání displeje. Výrobce chce údajně počkat, až bude technologie zcela vychytaná a spolehlivá. Na zadní straně telefonu se objeví duální 16megapixelový fotoaparát. Spekuluje se také o ceně kolem 405 dolarů, což je přibližně 10,5 tisíce s daní.

Původní informace z 6. 9. 2017

Čínské Xiaomi hodlá soupeřit s těmi nejlepšími i v příštím roce, což naznačují první spekulace týkající se příští vlajkové lodě, modelu Xiaomi Mi 7. Aktuálně se hovoří o možném představení během prvního kvartálu roku 2018. Tento časový horizont nahrává možnému uvedení na MWC 2018 v Barceloně. Zajímavý progres by se měl udát ve výbavě. Zatímco současná vlajková loď Mi 6 disponuje 5,15palcovým displejem, nástupce má mít 6palcový Super AMOLED panel od Samsungu. V souvislosti s úhlopříčkou pak mírně zaskočí „jen“ Full HD rozlišení.

Pod kapotou bychom se měli dočkat toho nejlepšího pro rok 2018, tedy procesoru Snapdragon 845. Xiaomi Mi 7 má pak existovat ve dvou verzích. Ta lepší oslní 8GB operační pamětí, základní si vystačí se 6 GB RAM. Další informace nejsou v tuto chvíli známé.

Partnerem zpravodajství o Xiaomi je společnost Witty Trade s.r.o. provozující webové stránky Xiaomi-Czech.cz.

Zdroj: androidcentral.com, news.mydrivers.com, gsmarena.com, gsmarena.com

Diskuze ke článku
Filip
Bez českého LTE je to těžítko.
Blue Sun
Blue Sun
8 giga je málo. Neberu, dokud nemá aspoň 32....
Standys
I kdyby měl 10 GB, tak je to úplně jedno. Když bude mít 4 GB a skvěle odladěný system, není co řešit.
Mara Studna
Mara Studna
Náhodou tenhle Mi 7 vypadá moc dobře a jak bylo řečeno při odladěném systému nebude co řešit

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze