Ovládněte s ilumináty svět a další skvělé hry zdarma

Ovládněte s ilumináty svět a další skvělé hry zdarma
  • Dnes si vyzkoušíme tradiční iluminátské triky – práškování, ovlivňování i podplácení
  • Čeká nás také závodění nebo bojování
  • FreeBox přináší čtyři zajímavé hry zdarma

S dalším pátkem přichází i další čtveřice zajímavých her zdarma. Počasí se venku střídá jak zblázněné a já to vidím tak, že víkend raději strávím u her. V obchodech toho najdete mraky i když nechcete platit ani korunu. Jestli zrovna nic aktivně nepaříte, co třeba zkusit jeden z následujících titulů?

FreeBox #195 – skvělé hry zdarma

Geometry Race

Vítejte v dětském snu. Nebo noční můře? Geometry Race je nádherně barevná, rychlá a trochu střelená závodní arkáda. V podstatě se v ní jen snažíte doletět co nejdál. V tom vám budou bránit dvě věci – překážky na trase, které se navíc neustále přetáčí a hýbou, a také palivo, jenž vám neodvratně dochází. Pokud chcete získat nějaké působivé skóre, neobejdete se bez precizního ovládání a sbírání baterií. Za mince si samozřejmě odemykáte nové kluzáky a mapy.

Geometry Race

Stáhnout Geometry Race

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Into Mirror

Již ke konci měsíce vtrhne do kin film Ready Player One, který vás vezme do světa virtuální reality Oasis. Něco podobného se vám povede i v této hře, jejíž virtuální svět se však jmenuje Mirror a je výrazně temnější a nebezpečnější. Pokud si vystačíte s tím, že je to příjemná akční plošinovka, příběh ani tolik řešit nemusíte.

Into Mirror

Stáhnout Into Mirror

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

We Are Illuminati

Tato hra je humornou ukázkou toho, jak si řada lidí představuje, že ilumináti fungují. Vy si tak díky ní podmáznete vládu, zaplavíte média falešnými zprávami, zpráškujete obyvatelstvo letadly a chybět nebude ani ovládnutí korporátní sféry. Měnou jsou v tomto případě zástupy oddaných následovníků. Tak na co ještě čekáte? Myslíte, že se svět zotročí sám?

We Are Illuminati

Stáhnout We Are Illuminati

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Rush

Náš výběr tradičně zakončíme titulem od Ketchapp. Rush je jednoduchou, ale zcela pohlcující hříčkou. Energická hudba se tu skloubí s rychlým tempem, při kterém se snažíte provést kuličku nebezpečnou závodní dráhou plnou překážek. Jedno zaváhání a je konec. Plněním úkolů a sbíráním bodů si odemykáte nové tratě i vzhledy.

Rush

Stáhnout Rush

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Podívejte se také na starší díly seriálu FreeBox, které běžně vydáváme v pátek ráno, abyste celý víkend měli co hrát. Najdete v nich přesně čtyři hry, přičemž na své by si měl přijít snad každý, ať už vás zajímá hraní akčnější či hloubavější nebo hledáte hry velké a grandiózní, či spíše krátké a oddechové.

Partnerem pořadu Freebox je Xiaomi-Czech.cz, Witty Trade s.r.o. a model Xiaomi Redmi 5 Plus s velkou baterií pro všechny hráče.
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze