OnePlus 8T se bude nabíjet bleskovou rychlostí. Výkon přesáhne 60 W

10
OnePlus 8T se bude nabíjet bleskovou rychlostí. Výkon přesáhne 60 W
Fotografie: oneplus.com
  • Informace odhalil zdrojový kód aplikace Engineering Mode
  • K dispozici bude nová barevná varianta Ice Blue

Vývojář Lavin Amarnani z XDA-Developers odhalil ve zdrojovém kódu speciální aplikace Engineering Mode, pomocí které výrobce testuje funkčnost hardwaru, zajímavou informaci o chystané řadě OnePlus 8T.

Podle zdrojového kódu by měly chystané modely OnePlus 8T podporovat nabíjení Super Warp o rychlosti až 65 W. Z informací v kódu dále zjistil, že se chystá nová barevná verze Ice Blue, která doplní již existující černou Onyx Black, zelenou Glacial Green a modrou Ultramarine Blue. Kdy přesně novinky dorazí na trh prozatím nevíme.

Diskuze ke článku
Petr Šraier
Petr Šraier
Jo to je úžasný, jenomže s dedikovanou nabíječkou ... :-P
Adam R.
Nemůžu si pomoct, ale takové extrémně výkonné nabíjení je jen takové pozlátko. Prijde mi to v 99% naprosto zbytečné. A když uz bych to potřeboval, tak určitě nebudu mit u sebe tu spesl nabíječku.
G
Nejako som nepochopil trend vydávania 2x za rok. Už u Samsungu s radom Note a S je to trochu pochybné, ale tam to zachraňujú Note funkcie s Spen. Ale vydávať 2x za rok také isté smartphony ako OnePlus akurát zabíja už tak otáznu exkluzivitu. Samozrejme, nech si robí každý taký marketing, ako uzná za vhodné.
Lojza
Adam M. 99% zbytečné !? :D já to vidím jako velký plus jak tu zmínil už Honza .. rychlé nabíjení je super mám OP7 Pro a nedokážu si představit že by se můj další mobil nabíjel přes hodinu .. třeba když se někdo vrátí domů a potřebuje za 30 minut být zase někde jinde tak dá mobil do nabíječky a za ani ne těch 30 min. má 70% a může jít a nemusí se strachovat že bude mít po třech hodinách vybitý mobil :)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze