O2 přidává spoustu dat mladým zákazníkům, nabídne jim i neomezený tarif

3
O2 přidává spoustu dat mladým zákazníkům, nabídne jim i neomezený tarif
Fotografie: Martin Fajmon, mobilenet.cz
  • K dispozici je například 20 GB dat a neomezené volání za 549 korun měsíčně v tarifu YOU 20 GB
  • Prvních 1 000 zákazníků tarifů YOU 20 GB a YOU NEO dostane vstupenku na koncert Bena Cristovao v O2 Areně jako dárek

O2 tiskovou zprávou oznamuje, že od září výrazně vylepšuje nabídku tarifů pro zákazníky do 26 let. Znásobí datové objemy a mladým lidem nabídne například tarif s 20 GB dat a neomezeným voláním za 549 korun měsíčně. Do nabídky pro mladé přidá také tarif s neomezeným množstvím dat. Pořízení tarifu je podmíněno věkem, zájemce nemusí být studentem.

Novou nabídkou vycházíme vstříc mladé generaci, pro kterou již nejsou nejdůležitější volné minuty nebo SMS, ale velké datové balíčky,“ vysvětluje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová a dodává: „Od začátku roku jsme zaznamenali zvýšenou spotřebu dat v přenosných zařízeních, a to i díky jejich využití třeba pro výuku z domova. I proto jsme se rozhodli v nabídce pro mladé lidi data výrazně znásobit.

O2 tarify You

Nabídka pro mladé se skládá ze čtyř nových tarifů. V tarifu YOU 20 GB nabízí O2 neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR a k tomu 20 GB dat – to je objem, který postačí na běžné surfování každý měsíc. Pro méně náročné zákazníky O2 připravilo tarif YOU 5 GB. Pro mladé lidi, kteří na internetu v mobilu tráví velkou část dne, je pak určený tarif YOU NEO s neomezenými daty o rychlosti Optimal. Ten bude O2 nabízet za 749 korun, v rámci akční nabídky ho všichni, kdo si ho pořídí během září, získají za 699 korun měsíčně. Prvních 1 000 zákazníků tarifů YOU 20 GB a YOU NEO navíc dostane vstupenku na koncert Bena Cristovao v O2 Areně jako dárek

Kromě toho O2 nově nabídne také Můj první tarif vhodný pro nejmladší uživatele. Tento tarif zahrnuje 120 volných minut volání do všech sítí v ČR a 1 GB dat.

O2 - můj první tarif

K uzavření smlouvy stačí předložit průkaz totožnosti, podle něhož zákazník splňuje věkový limit. Ve vztahu ke školákům a studentům mladším 18 let může tarif pořídit jejich zákonný zástupce po předložení průkazu pojištěnce svého dítěte.

Diskuze ke článku
Petr Válek
Petr Válek
Jsem zvědav jestli bude někdo nadávat na rychlost , jako já ,u SIM v akci 100gb za 300 Kč jede internet kolem 30Mb , T-Mobile 130 Mb .stejný telefon stejné místo , jinak v okolí se nedostanu přes 12 Mb (Habartice)
Porydge Covername
Porydge Covername
Jak jsou vychcaní... Než aby nabídli nižší ceny, tak ceny zachovají a radši trošku zvednou limity. Při jejich prakticky fixních nákladech, tak nepřijdou ani o korunu zisku. Jinými slovy zvednout limity je nestojí ani korunu ale skrouhnout ceny tarifů o polovinu... to by se posr*li. Navíc se můžou chlubit jak data zlevňují (v přečtu GB/CZK to tak skutečně je) i když nám z kapes tahají furt stejné prachy.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze