Nový Galaxy Note10 za 10 a Note10+ za 14 tisíc? Poradíme jak na to

11
Nový Galaxy Note10 za 10 a Note10+ za 14 tisíc? Poradíme jak na to
  • Nový Note10 i Note10+ můžete získat v rámci speciální výkupní akce výhodněji
  • Samsung kromě výkupní ceny přidá i bonus, výraznější pokud necháte vykoupit starší generaci Notu
  • Nový Note10 vás tak může vyjít na 10 tisíc, větší a výkonnější Note10+ poté na 14 tisíc

Jako již tradičně si Samsung připravil speciální akci na podporu prodejů nových modelů Galaxy Note, jejichž detailní představení si můžete přečíst v našem preview. Pokud se rozhodnete nechat vykoupit svůj stávající telefon či tablet, Samsung vám navíc přidá výkupní bonus ve výši až 5 000 Kč. Tento bonus získáte, pokud necháte vykoupit zařízení z řady Galaxy Note, které však musí být funkční (od první generace).

Samsung Galaxy Note10+

Maximální výkupní cena za telefon bude činit 10 tisíc korun, na kterou dosáhnete výkupem Notu9 128 GB v perfektním stavu. Když k tomu připočteme bonus 5 tisíc korun, stačí si za Galaxy Note10 připlatit 10 tisíc korun. Pokud chcete to nejlepší od Samsungu, tedy model Galaxy Note10+, vyjde vás novinka na 14 tisíc korun, a to za základní paměťovou variantu.

Pokud budete vykupovat jiný (funkční) telefon či tablet jiné značky, Samsung přidá výkupní bonus ve výši 2 500 Kč a částku dle typu a stavu zařízení. I tak tedy půjde ušetřit zajímavé finance, vzhledem k cenám nových Notů. Základní Note10 totiž vyjde na 25 tisíc, výkonnější a větší Note10+ na 29, respektive 31 tisíc za 512GB variantu. Předobjednávat můžete například i na e-shopu MobilPohotovost.cz, nebo na Alza.cz.

Samsung
Za Samsung Galaxy Note9 128 GB získáte maximálně 10 tisíc, k tomu dalších 5 tisíc jako bonus

Předobjednávky odstartovaly 7. srpna ve 22:30 hod. a končí 22. srpna ve 23:59 hod. Samotný prodej přitom startuje hned pár minut poté, tedy po půlnoci na 23. srpna. Stačí se registrovat na speciálních stránkách www.novysamsung.cz. Zde vám zároveň Samsung prozradí předběžné nacenění vašeho zařízení k výkupu. Nutné podotknout, že výkupní cenu a bonus zájemce získá až po koupi Notu10(+), a to přímo na bankovní účet. Akce končí 22. srpna.

Související články
Diskuze ke článku
Carda
Samsung má strach že to nikdo nebude kupovat tak takhle nahned udělal akci aby se toho mohl zbavit no celkem chytrý :-D
Peter
Neviete či sa dajú odpredať aj dva telefóny a následne bonusy uplatniť na jeden Note 10? Mám Note4 a Note9
Janilak
Za vrácení plně funkčního Note 3 mě bude snížena cena Note 10 o 5000,- ?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze