Nová štika pro byznys: HP představilo EliteBook Folio 1020

11

Notebooků je celá řada, a hrstka se hodí pro čistokrevné firemní použití. Mezi ty patří i nový HP EliteBook Folio 1020, který je vybavený velmi slušně a bije v něm nejnovější procesor Intel Core M. A jako většina notebooků s tímto procesorem má také pasivní chlazení.

Tento 12,5" notebook využívá největších výhod procesoru Intel Core M a díky němu může jeho hmotnost činit pouze 998 gramů a jeho tloušťka je pouhých 15,7 milimetrů, to je celkem málo. Displej je také velmi dobrý, na 12,5" úhlopříčce je rozlišení QHD (2 560 × 1 440 pixelů).

HP EliteBook Folio 1020

Kromě různých zabezpečovacích technologií notebook splňuje i vojenský standard MIL-STD-810G pro odolnost. Díky absenci ventilátoru v počítači nevydá ani hlásku, protože i pevný disk je bez pohyblivých částic, jedná se tedy o tzv. SSD disk. Dále bude na výběr dotykový a nedotykový displej – vše záleží jen na preferencích zákazníka.

Těžší verze notebooku (1,18 kg) bude na trhu už v lednu příštího roku, ta lehčí až během dubna. Jako vždycky nepadlo ani slovo o cenách.

Zdroje: www8.hp.com, windowscentral.com

Diskuze ke článku
satai
Snad to uchladi tak, ze Core M nepujde s vykonem dolu po chvilce zateze.

Ale pokud to nicim nepokazi, tak libi. Moc libi.
panca
Kolik to bude stát?
iOSHater/AndroidHater
Bez trackpointu to není podnikový laptop...
Jaroslav Hlbocký
Jaroslav Hlbocký
TIP od HP to pod 1500 euro to nepôjde...

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze