Nejlevnější ohebný telefon na trhu. Motorola Razr zlevňuje o 10 tisíc Kč

2
Nejlevnější ohebný telefon na trhu. Motorola Razr zlevňuje o 10 tisíc Kč
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Nová cena na českém trhu činí necelých 30 tisíc korun
  • Nadále lze vybírat mezi černou a zlatou variantou

Motorola na sklonku loňského roku vzkřísila dávnou legendu jménem Razr. Dala tak vzniknout designově skvostnému telefonu, který vzhledově velmi pečlivě následuje původní RAZR V3 z roku 2004 a navrch jsme se dočkali i návratu telefonů s véčkovou konstrukcí. Na českém trhu jsme si museli počkat bezmála půl roku, prodej byl zahájen v dubnu, a to navíc výhradně u operátora O2. Již po několika týdnech se však Razr začal objevovat i v běžných obchodech, kde jste si navíc mohli i vybrat mezi černou a zlatou variantou.

Při zahájení prodeje byla cena stanovena na necelých 40 tisíc korun, čímž se Motorola zařadila po bok konkurence od Samsungu a cenou se výrazněji nelišila. K první velké slevě dochází nyní, kdy cena klesá o celých 25 %. Nově můžete Motorolu Razr pořídit za necelých 30 tisíc korun, a to nejen u operátora O2, ale také v obchodní síti Alza.cz. Lze navíc předpokládat, že cena klesne v následujících dnech i u dalších českých obchodů.

Motorola RAZR – videorecenze

Po zásadním snížení ceny se z Motoroly Razr stává vůbec nejlevnější telefon s ohebnou konstrukcí na českém trhu. Vzdálený konkurent v podobě Samsungu Galaxy Z Flip je dražší minimálně o pět tisíc korun, pokud srovnáváme oficiální distribuci. I díky tomu se alespoň z malé části dá přimhouřit oko nad jistými nedostatky, které jsme odhalili v naší podrobné recenzi.

Motorola Razr (2019)

Rozměry94 × 72 × 14 mm, 205 g
DisplejOLED, 6,2" (2 142 × 876 px)
Fotoaparát16 Mpx
ProcesorQualcomm Snapdragon 710, 2×2,2 GHz + 6×1,7 GHz
PaměťRAM: 6 GB, úložiště: 128 GBne
Akumulátor2 510 mAh, doba nabíjení: 2:16 hodin
Související články
Diskuze ke článku
rssreader rssreader
rssreader rssreader
Jsem zvědav jak dlouho jim potrvá, než jim dojde, že celý to ohebný šílenství je slepá ulička...

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze