mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

LG zvýšilo provozní zisk a potvrdilo nový model řady V

autor:
, vydáno:

Finančními výsledky se to v těchto dnech jen hemží, další značkou, která se s nimi pochlubila, je LG. To zvýšilo provozní zisk na půl miliardy dolarů, mobilní divize je však stále ztrátová. LG se však nebojí, hodlá zlepšit marketingovou strategii a ve třetím čtvrtletí hodlá představit nástupce modelu V10 s dvěma displeji.

srovnání cen
LG V10 H960

Také LG přispěchalo s finančními výsledky za druhé čtvrtletí tohoto roku a ani zde není důvod ke smutku. Společnost ukončila druhé čtvrtletí s provozním ziskem 503,1 milionů dolarů, což značí téměř 140% nárůst oproti stejnému období v předcházejícím roce. Za takový výsledek může děkovat svým domácím spotřebičům, mobilní divize je totiž stále ve ztrátě.

LG Logo

I když LG prodalo 13,9 milionů smartphonů, což je o více než 3 % více než v předcházejícím čtvrtletí, mobilní divize je ve ztrátě 132,1 milionů dolarů. Za ztrátu může dle slov zástupců společnosti zvýšení nákladů na marketing a také nevalné prodeje vlajkové lodi, modelu G5. LG však věří, že se i tento ukazatel zlepší, novinka z modelové řady V se totiž ukáže v aktuálním třetím čtvrtletí.

Nepřehlédněte:

LG V10 LG V10 LG V10 LG V10
LG V10 je krásný smartphone

Dle různých spekulací se opravdu můžeme těšit na zářijové představení modelu V20 nebo V11, který se stane přímým nástupcem modelu V10 se dvěma displeji. Funkční výbavou by měl být model podobný (QHD displej, kovový rám), je však možné, že LG pozmění design nebo zpracování zadního krytu, který je aktuálně pogumovaný.

Zdroje: lgnewsroom.com

Tagy článku: , ,

Související články

Recenze LG V10: dva displeje v originálním balení | vydáno
41
První dojmy z LG V10: pro případ, kdy se chcete odlišit | vydáno
45
LG V10: novinka se dvěma displeji a třemi fotoaparáty | vydáno
27

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Ďakujem, už V10 je pre mňa výkonovo predimenzovaná, nehrám hry, len soc. siete, fotky, navigácia, mail . . . ďalšia generácia bude mať možno väčšiu batériu, ale na to nie je čas, som bez telefónu, ak by bol problém tak je moznost dokúpiť náhradnú batériu pan Z
Telefon LG V10 mám 4 měsíce, systém běží stále plynule, výdrž na akumulátor poměrně slušná. Bez problémů vydrží den - den a půl. Mohu doporučit, ale teď bych asi počkal na V20. Petr
zkus mobilmanii.cz fórum tam je diskuze ohledně V10 takže tam toho zjistíš hodně. Martin
Zdravím, je tu niekto kto vlastní LG V10? aké máte dlhodobé skúsenosti s týmto strojom? Ako sa chová systém po dlhšej dobe? Aká je výdrž baterky po pár mesiacoch? Vopred ďakujem za info pan Z
těch bude naštěstí opravdu málo. petr
A chudáci ti, kdo si koupili přídavné moduly ke G5. blue.sun
G6 bude hodně překopaná oproti G3, G4 A G5. Martin
Už se objevil u LG X Power 4100mAh třeba se dočkáme i u V20. Martin
Dúfam, že G6 nedokašlú... Roman Matúš Labuš
LG a 4000mAh? Dokud neuvidim, neuvěřim :) Marduch

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 12 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

3GadgetMix: miniaturní stabilizátor smartphonu a konec kabelů
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme stabilizátor pro smartphony, který zajistí dokonale klidný obraz při fotografování a natáčení videa při jakémkoli pohybu a v jakékoli pozici. Svými drobnými rozměry, designem a funkcemi je přitom určený především pro ženy. Druhým gadgetem je bezdrátová nabíječka, která je skutečně bezkontaktní.