Kaktus opět nabízí balíček 6 GB + neomezeno pro sociální sítě

Kaktus opět nabízí balíček 6 GB + neomezeno pro sociální sítě
Fotografie: Kaktus
  • Akce má stejné podmínky jako na jaře
  • Platí do 15. října

Virtuální operátor Kaktus, který provozuje svoji síť pod T-Mobile, opět oprášil akci, kterou zaujal naposledy letos na jaře. Na mujkaktus.cz a ve své aplikaci opět nabízí balíček, který je na českém trhu předplacených služeb poměrně velkorysý. Za 200 korun na měsíc totiž nabízí 6 GB dat pro libovolné použití a k tomu neomezený datový objem pro použití v aplikacích, které přistupují k sociálním sítím podle výběru operátora. Patří mezi ně Facebook, Messenger, Instagram, Twitter, Snapchat a WhatsApp.

Kaktus akce

Stávající zákazníci si jej mohou aktivovat ve webové samoobsluze nebo v aplikaci, pro nové zákazníky je zde připravena SIM karta s již aktivním balíčkem a stokorunovým kreditem za 200 Kč. Nabídka platí do 15. 10. 2021, v případě nových SIM karet do vyčerpání zásob. Balíček pak bude na kartě aktivní tak dlouho, dokud jej nezrušíte nebo nezaplatíte dobitím karty.

Vedle poměrně zajímavé základní nabídky zaujme Kaktus i tím, že jako jeden z mála operátorů převádí nevyužitá data do dalších měsíců. Cenu balíčku lze dále snížit tím, že budete dobíjet při speciálních akcích známých jako „dobíječka“, kdy získáte dvojnásobek kreditu.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze