Honor MagicWatch 2 získají nové řemínky: na výběr budou i z italské kůže

Honor MagicWatch 2 získají nové řemínky: na výběr budou i z italské kůže
  • Série řemínků EasyFit bude dostupná i v kůži
  • Za řemínky zájemce zaplatí necelou tisícikorunu
  • MagicWatch 2 nově získají i funkci sledování periody

Hodinky Honor MagicWatch 2 vám detailně představovat nemusíme, pokud vás zajímá, jak šikovné jsou, podívejte se na naši podrobnou recenzi. Hodinky zaujmou jak pány, tak dámy, a to díky 42mm variantě, která je na menší zápěstí přeci jenom vhodnější. Aby se okruh zájemců dostatečně rozšířil, představil Honor nové řemínky ze série EasyFit.

Řemínky mají poměrně slušnou cenovku, pořídit byste je měli globálně za zhruba tisíc korun. Na výběr budou jak řemínky kožené, z italské kůže, tak řemínky z hypoalergenního materiálu fluoroelastomer, což je jakostní polymer. K dispozici bude hned 8 barevných variant, přičemž kožené budou pouze ve dvou odstínech. Kromě toho Honor odstartoval hlasování o nejlepší design limitované edice hodinek ve spolupráci s českými designéry, vítězný návrh bude vyroben v omezeném počtu.

Honor MagicWatch 2
Speciální edice Honor MagicWatch 2

Dámy chce Honor potěšit i novou funkcí Female Cycle Tracker. Tak, jak už název napovídá, bude sledovat na menstruační cyklus. Honor MagicWatch 2 budou mít dostupný update s novou aplikací na konci března 2020.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze