Google Pixel 7a uniká s velkým předstihem na živých fotografiích

1
Google Pixel 7a uniká s velkým předstihem na živých fotografiích
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Základem bude 128GB paměť a 8GB RAM
  • Vzhled se mezigeneračně příliš měnit nebude
  • Představení by mohlo proběhnout v květnu

Google drží v případě mobilních telefonů tradici, že kromě dvojice vlajkových modelů připojuje i odlehčenou verzi s přídomkem „a“ v názvu. V plánu je tak Google Pixel 7a, který nyní uniká na mnoha živých fotografiích. Díky phonecompares.com a zingnews.vn se můžeme podívat, jak bude chystaná novinka vypadat.

Na první pohled je zřejmé, že dojde-li k potvrzení vzhledu, velké změny očekávat nelze. Z čelní strany se novinka bude podobat Pixelu 6a, zezadu Pixelu 7. Za povšimnutí stojí poměrně velké rámečky kolem displeje, ve střední třídě tak Google nehodlá nijak výrazně inovovat.

Google Pixel 7a

Odhalena byla 128GB interní paměť, zřejmě typu UFS 3.1, a 8GB RAM LPDDR5. V případě procesoru se očekává nasazení Tensoru G2 po vzoru Pixelů 7. Displej by mohl mít úhlopříčku 6,1" a půjde samozřejmě o OLED panel. Na další informace si budeme muset počkat, představení by mohlo proběhnout v rámci Google I/O, vývojářské konference, která se letos uskuteční v květnu a možná na ní uvidíme i Pixel Fold.

Související články
Diskuze ke článku
Martin Vinduška
Martin Vinduška
Naposledy upraveno: 14. 3. 00:23
Ty rámečky velikosti futer od stodoly, to jako vážně? Jedna z nejúspěšnějších a nejbohatších firem na světě si neumí navrhnout a vyrobit současně vypadající telefon? Takže i přes slušnou úhlopříčku 6,1' to nakonec zas tolik kompaktní telefon nebude.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze