Druhá generace ohebné Motoroly Razr je na cestě. Údajně dorazí v září

aktualizováno
Druhá generace ohebné Motoroly Razr je na cestě. Údajně dorazí v září
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • Informaci potvrdil zaměstnanec společnosti Lenovo
  • Spekuluje se o lepším fotoaparátu a výkonnějším procesoru
  • První generaci na našem trhu zakoupíte výhradně u O2

Aktualizováno 26. 5. 2020

Skrze xda-developers.com prosákly informace týkající se možné výbavy druhé generace ohebné Motoroly Razr. S ohledem na fakt, že nebude chybět podpora 5G, je nasnadě, že bude nasazen Snapdragon 765G. Operační paměť bude nabízet 8 GB a pro vaše data by mohla být připravena 256GB paměť. Mírně posílí baterie, a to na 2 845 mAh. Vylepšení se dotkne také fotoaparátu, zadní snímač má být typu Samsung GMOC ISOCELL Bright GM1 s 48megapixelovým rozlišením. Čelní kamerka poskytne 20megapixelové rozlišení.

Původní informace z 21. 5. 2020

Ikonická Motorola Razr, která je na našem trhu k dostání exkluzivně u mobilního operátora O2 za necelých 40 tisíc korun, bude mít brzy nástupce.

Podle podcastu Reframed Tech, respektive Thibaulta Doussona (generálního manažera společnosti Lenovo pro Jižní Afriku), se na nástupci už pracuje a ohebný telefon bude představen přibližně v září letošního roku.

Diskuze ke článku
Slovák
Keďže prvú generáciu rozdávajú v Amerike 2 za cenu jednej, dúfam, že druhú generáciu budú takto rozdávať aj tu v Európe.
End
Pokud nabídne parametry jako Z Flip nebo lepší a i lepší baterii za cenu první generace Moto tak to bude pecka. Jestli ne tak smůla.
Carda
Něco mi říká že to bude ještě více nudloidní určitě tak 22,5:9 při nejhorším 25:9 :D tohle už je opravdu nemoc nudlomilů :D
Igor
Napsal analfabet dutá hlava Carda s IQ nudloidního retarda :D:D:D
21. 5. 14:28
Něco mi říká že to bude ještě více nudloidní určitě tak 22,5:9 při nejhorším 25:9 :D tohle už je opravdu nemoc nudlomilů :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze