Do Prahy přijíždí Uber Comfort. Nabídne luxusní vozy a nejlepší řidiče

Do Prahy přijíždí Uber Comfort. Nabídne luxusní vozy a nejlepší řidiče
Fotografie: Uber
  • Cena je oproti základní službě UberX vyšší o 20 %
  • Na Uberu Comfort budou jezdit jen řidiči s nejvyšším hodnocením
  • Budete si moci předem zvolit, zda chcete s řidičem konverzovat

Novinka Uber Comfort přináší pasažérům svezení se zkušenými řidiči, kteří si dlouhodobě drží nejvyšší hodnocení, a zároveň záruku jízdy v nových a prostorných vozech s dostatkem místa pro nohy a ve špičkovém technickém stavu. Služba je od začátku do konce navržena pro ty, kteří si chtějí při svých pravidelných cestách za prací, po schůzkách či třeba za kulturou dopřát o něco více komfortu, ale stále jezdit za velmi dostupnou cenu.

Možnosti Uber Comfort

Pro maximální pohodlí při jízdě si pasažéři mohou v aplikaci předem navolit, zda si chtějí s řidičem povídat, nebo jestli preferují ničím nerušenou jízdu. K dispozici jsou pak i volby spojené s užitím klimatizace ve vozu. Pasažéry potěší i prodloužený čekací čas, který jim umožní se před nástupem bez stresu rozloučit se svými blízkými nebo v klidu dokončit schůzku.

„S naší novinkou Uber Comfort si budou pražští uživatelé moci objednávat jízdy v pohodlnějších vozech, s nejlépe hodnocenými řidiči a s individuálním přístupem, a to za cenu jen o malinko vyšší než u UberX. Služba je navržena pro všechny naše uživatele, kteří chtějí do cíle své cesty dorazit odpočatí a v dobré náladě. Novinku pak ocení i řidiči, protože ti s nejlepšími hodnocením a s vozem odpovídajícím vyšším nárokům budou mít možnost dosáhnout na ještě vyšší odměny,” popisuje novinku mluvčí Uberu Luisa Elster.

Jak Uber Comfort funguje:

  1. Otevřete aplikaci
  2. Zadáte destinaci
  3. Namísto UberX vyberete možnost „Comfort”
  4. Potvrdíte místo vyzvednutí
  5. Během několika málo minut vás vyzvedne řidič

Stáhnout Uber

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

tisková zpráva,
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze