Coca-Cola a O2 rozdávají kredit: jaké jsou podmínky?

13

Zákazníci O2 najdou od července do září v každé 0,5 litrové lahvi Coca-Coly 25 Kč kredit. Pro jeho získání se stačí zaregistrovat na 25kredit.cz nebo skrze mobilní web či aplikaci a vyplnit kód z pod víčka. Majitelům předplacenek bude kredit automaticky připsán na jejich SIM karty, ostatní mají možnost požádat o zaslání nové O2 karty nebo kredit někomu darovat.

O2 logo

Tip: přečtěte si také článek - O2 v červnu: Samsung Galaxy S III, ale pouze jedna sleva

" Jsme rádi, že toto léto můžeme mladým přinést nejen osvěžení, ale i kredit na volání s přáteli. Navíc máme připraveno několik dalších příjemných překvapení. Jedním z nich je zdvojnásobení kreditu pomocí aplikace rozšířené reality na vybraných místech," říká k letní kampani Daniela Paličková, PR manažerka společnosti Coca-Cola pro Českou republiku a Slovensko.

Čtěte také - O2 má nové tarify Chytrý NEON: integrují internet i neomezené SMS

Na jedno telefonní číslo lze po dobu trvání kampaně uplatnit až 100 kódů. Získaný kredit lze zdvojnásobit prostřednictvím unikátní aplikace rozšířené reality "25kredit", která bude zdarma ke stažení z obchodů Google Play i Apple App Store. S pomocí aplikace budou uživatelé chytrých telefonů "lovit" na vybraných místech virtuální kachničky, a tím si zdvojnásobovat získaný kredit. Kachničky se budou ukrývat na více než 600 místech po celé České republice, ať už v zajímavých turistických lokalitách nebo na prodejních místech Coca-Cola a v prodejnách O2. Nejbližší místa, kde si lze zdvojnásobit kredit, uvidí zákazníci přímo v mobilní aplikaci "25kredit" .

Každý účastník akce může získat kredit ve výši až 5000 korun. Celkem bude v kampani rozdáno 20 milionů korun.

Diskuze ke článku
aaa
Pozor kredit je pripsan jako bonusovy.Nelze posilat premium sms
Štěpka
Je divné, že soutěž končí posledního září a kód nemohu zadat už 14 dní před ukončením, protože soutěž je uzavřena
Robb
Přesně, soutěž končí 30.9. a kód již zadat nejde..Jak je to možné?
Tony
Jak je možné že nejdou zadat kody,když soutěž končí 30.9.Jeto pěknej podraz odtěch podrazáku

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze