Chcete YouTube Premium zadarmo? Pořiďte si nějaké nové Xiaomi

4
Chcete YouTube Premium zadarmo? Pořiďte si nějaké nové Xiaomi
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • K řadě Redmi Note 11 budete moci získat 2měsíční předplatné YouTube Premium zdarma
  • Dražší řada Xiaomi 11T bude lákat na 3 měsíce služby Premium zadarmo

Xiaomi dnes oznámilo, že uzavřelo partnerství s YouTube, z čehož budou těžit majitelé jeho nových telefonů. K vybraným modelům totiž výrobce nadělí 2 či 3měsíční předplatné služby YouTube Premium zcela zdarma. Na seznamu vyvolených zařízení figurují modely Redmi Note 11, Redmi Note 11S, Redmi Note 11 Pro a Redmi Note 11 Pro 5G. Tato čtveřice bude moci získat 2měsíční bezplatné členství ve službě YouTube Premium. Nárok na 3měsíční YouTube Premium získají dražší modely Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro a Xiaomi 11 Lite 5G NE.

„Vzhledem k tomu, že uživatelé každý rok konzumují stále více online videoobsahu, je důležité jim umožnit zažívat jej novým pohodlným způsobem. Jsme rádi, že můžeme společně s YouTube umožnit zákazníkům Xiaomi nerušeně sledovat obsah, který mají rádi. Doufáme to je začátek dlouhodobého vztahu mezi námi a YouTube, který bude přínosem pro naše uživatele,“ řekl Hanson Han, ředitel obchodního rozvoje Xiaomi International.

Zajímavá nabídka se vztahuje na všechna výše uvedená zařízení, která byla aktivována po 1. prosinci 2021. Výrobce navíc dodává, že akce by se měla v budoucnu vztahovat i na další prozatím neprodávané nebo nepředstavené modely.

Související články
Diskuze ke článku
Miroslav Skotnica
Miroslav Skotnica
Vanced
Jan Kasik
Jan Kasik
2 a 3 měsíce tak tomu říkám pádný důvod koupit si jejich telefon a nebo raději 4 a rok mám vystaráno
Lukas Klima
Lukas Klima
To mi za to teda nestojí.
Ben Ben
Ben Ben
To je tak uzasna akce, ze snad kvuli tomu nemusel byt ani ten clanek...

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze