Je libo výsuvnou selfie kamerku Galaxy A90 vlevo, či uprostřed?

Je libo výsuvnou selfie kamerku Galaxy A90 vlevo, či uprostřed?
8
  • Telefon nemá disponovat výsuvnou konstrukcí, jakou jsme mohli vidět u Xiaomi Mi MIX 3 nebo Honoru Magic 2
  • Zda se bude kamerka vysouvat, nebo se bude jednat o flipovou variantu zatím s jistotou nevíme
  • Nové rendery možné podoby Galaxy A90 ukazují, jak by kamerka mohla vypadat

Aktualizováno 5. 2. 2019

Samsung Galaxy A90 se má stát prvním telefonem výrobce s výsuvnou kamerkou a nové rendery odkrývají, jak by mohla selfie kamerka vypadat. První fotografie ukazuje variantu s vycentrovanou kamerkou uprostřed, zatímco druhá nabízí pohled na telefon s kamerkou na levé straně.

Pokud se vertikální rozmístění trojice senzorů hlavního fotoaparátu na zádech ukáže jako pravdivé, předpokládáme, že výrobce vsadí spíše na umístění selfie kamerky uprostřed. Díky absenci výřezu či „děr“ by měl displej nového Samsungu nabídnout skvělý 92% poměr obrazovky k tělu. K odemykání by pak měla posloužit čtečka integrovaná v displeji.

Původní informace z 4. 2. 2019

Známý „leakster“ Ice Universe vypustil do světa další (a zatím nijak nepotvrzenou) zprávu, podle které Samsung připravuje nový telefon z řady Galaxy A. Displej smartphonu by měl být podle autora twitterového příspěvku přímo „perfektní“ – tedy bez výřezů a děr. Logicky však nastává otázka, kde bude umístěna selfie kamera, případně další senzory.


Podle informací Ice Universe se však žádné výsuvné konstrukce nedočkáme. Trend, který jsme v poslední době mohli zahlédnout u Xiaomi Mi MIX 3, Honoru Magic 2 nebo Lenova Z5 Pro GT, se novému telefonu s označením Galaxy A90 vyhne. Namísto toho výrobce využije výsuvnou kamerku. Zda se bude kamerka vysouvat jako u Vivo NEX A a Vivo NEX S, nebo se bude jednat o flipovou variantu, kterou vystřelí pružinka, však zatím nevíme.

Diskuze ke článku
Blue Sun
Blue Sun
Mohla by být verze bez kamery...
pet
bylo by sakra na case neco takoveho udelat! bez der, vyrezu a hlavne ramecku nahore i dole. osobne predni kameru vubec nepouzivam a nechci ji..
Beny
Přední, neboli selfie kamerka je mi nějak jedno, spíše mi nesedí umístění zadního fotoaparátu, zvolit bych spíše levý horní roh jako například u Xkového iPhonu a tak podobně. Každopádně to už je věc názoru, pokud Samsung nepřestřelí cenu, minimálně o něm budu uvažovat, vypadá zatím fantasticky.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze