Apple vydal iOS 6.1.3: konečně opravuje bezpečnostní chybu

2

Apple včera vypustil aktualizaci svého systému iOS na verzi 6.1.3. Ta mimo jiné opravuje závažnou bezpečnostní chybu, která dávala možnost telefon odemknout i bez znalosti PIN kódu.

Včera vyšel iOS 6.1.3, díky kterému si mohou všichni uživatelé zařízeních s tímto systémem oddechnout. Až doposud bylo možné poměrně snadno a bez dalších aplikací obejít uzamčený telefon. Jinými slovy se dostat do prostředí, i když jste neznali PIN kód. Postup byl poměrně snadný a hlavně rychlý, ostatně podívejte se na video níže.

Vylepšení se dočkali také Apple Mapy a to především v Japonsku, kde přibyly například 3D obrazy budov. Spekuluje se také, že Apple vylepšuje své mapy v konkrétních oblastech či městech. Vesměs se to však týká USA, Kanady a Velké Británie. Aktualizaci na iOS 6.1.3 můžete stahovat na iPhone 3GS, 4, 4S, 5, iPad 2 a novější a konečně na iPod Touch od čtvrté generace.

Zdroje: phonearena.com

Diskuze ke článku
xsarahdi
CHYBA VÔBEC NIEJE ODSTRÁNENÁ .... BRAVÓ APPLE :D:D:D

KVALITA ZA DOBRU CENU :D:D:D

http://blog.gsmarena.com/the-iphone-passcode-can-still-be-bypassed/

hlavne, že platia neskutočné peniaze niekomu vo vývoji, ten si to ani len neoverí a rovno vypustia update ... ŽE HANBA neskutočná
petr
ale že by dali aktializaci pro ipod touch 2g na IOS 5 aspon to ne ,,s tou 4.2.1 nemůžu stáhnout skoro vubec žádnu aplikaci ,fakt super. ještě že jsem to kupoval na písničky

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze