iPhony 13 Pro (Max) výrazně vylepší ultraširokoúhlý fotoaparát

27
iPhony 13 Pro (Max) výrazně vylepší ultraširokoúhlý fotoaparát
Fotografie: Apple
  • Nově by měl mít fotoaparát lepší světelnost a například automatické ostření
  • Apple také celý objektiv přepracuje, nově bude šestičlenný

Nejnovější iPhony 12 se sotva začaly prodávat, vůbec nejmenší a největší model si dokonce zatím můžete pouze předobjednat, nicméně spekulace o další generaci již unikají. Známý analytik Ming-Chi Kuo se nyní pro myfixguide.com vyslovil, že iPhony 13 budou existovat opět ve čtyřech různých variantách.

Pozornost si dnes zaslouží dva nejvýše postavené kousky, kterými mají být iPhony 13 Pro a 13 Pro Max. V jejich případě má totiž dojít k výraznému vylepšení ultarširokoúhlých objektivů. Jejich světelnost se změní z f/2.4 na f/1.8, přibude automatické ostření a samotný objektiv bude šestičlenný. Současné modely mají pouze pětičlenný. O více informace se Ming-Chi Kuo nepodělil, a tak nadále zůstává otázkou, zda se příští generace iPhonu vytasí s menším výřezem, displejem s vyšší obnovovací frekvencí nebo čtečkou otisků prstů v displeji.

Diskuze ke článku
Martin Jeřábek
Martin Jeřábek
Super zase dožene konkurenci 😂😂
Lukas Klima
Lukas Klima
On asi myslí ty opravné aktualizace, co chodí celý rok, aby se dal iOS vůbec používat a nebyl samý bug, jako je tomu třeba teď. Tak to u androidu opravdu není, ono to kdysi nebylo ani u iOS, ale to byl v podstatě jiný systém. Nevím kde by bral iOS inspiraci, nebýt Cydie a Androidu.
Jeliman X
Jeliman X
:))) určitě tam daji všechny nesmysly z Androida :))))
Marek Dvorský
Marek Dvorský
deMentalita ála Mobilenet. Sotva se začaly prodávat iP12, uý mají jasno jak na tom bude iP13 :-D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze