Allegro Days: Slevy až 40 % i funkce Shaker přinášející pět extra nabídek denně

Allegro Days: Slevy až 40 % i funkce Shaker přinášející pět extra nabídek denně
Fotografie: Allegro

Platforma allegro.cz přináší zákazníkům i v únoru týden trvající slevovou akci Allegro Days. Tentokrát je možné vybírat ze zvýhodněných nabídek od pondělí 5.2. až do neděle 11.2. Kromě slev až do výše 40 % napříč kategoriemi přináší Allegro českým zákazníkům vůbec poprvé i novou funkci „Shaker“ s pěti exkluzivními nabídkami denně navíc. Stačí jednoduše zatřást telefonem a užít si nákupy o desítky procent levněji.

Tržiště allegro.cz i tentokrát nabídne v rámci slevového týdne produkty z nejrůznějších kategorií – od elektroniky přes produkty z oblasti dům a zahrada, výrobky auto-moto, módu a obuv, dětský sortiment nebo třeba knihy. Mezi zvýhodněními nabídkami najdou zákazníci také množství sportovních potřeb, Allegro Days tak mohou využít i k nákupu vybavení potřebného pro blížící se jarní prázdniny. Platforma však potěší i ty, kteří se chystají na svátek všech zamilovaných, ve slevách je totiž i spousta výrobků z kategorie zdraví a krása jako je např. kosmetika či parfémy.

Nově spuštěná funkce „Shaker“ navíc umožní zákazníkům přístup i k dalším exkluzivním nabídkám, které na běžném webovém rozhraní platformy nenajdou. Skrze ni totiž získají každý den k dispozici dalších pět zvýhodněných nabídek, a to nad rámec tisíců již tak zlevněných produktů. Uživatelé registrovaní v programu Smart! mohou zároveň ke svým nákupům při dodržení minimální výše objednávky využít doručení zboží zdarma i jeho případné bezplatné vrácení. Smart! členství nabízí allegro.cz v rámci měsíčního poplatku ve výši 59 Kč nebo zvýhodněného ročního ve výši 299 Kč.

Platforma, se kterou je dle webového srovnávače Heureka spokojeno 92 % zákazníků, navíc každý nákup zabezpečuje prostřednictvím programu Allegro Protect. Ten chrání nakupující před nepředvídatelnými okolnostmi po uskutečnění nákupu jako je chybějící, neúplná, nesprávná či poškozená objednávka.

Všechny zvýhodněné nabídky slevové akce Allegro Days najdou zákazníci na hlavní stránce kampaně a jednotlivé produkty jsou zároveň označeny štítkem Allegro Days. Veškeré ceny jsou v souladu s evropskou směrnicí „Omnibus” garantující férovou slevu, nakupující tak mají jistotu, že je její výše vždy odvozena z nejnižší ceny daného zboží za posledních 30 dnů.