Za dobití 300 Kč u SAZKAmobil získáte datový balíček s 300 MB

12

Virtuální mobilní operátor SAZKAmobil přináší svým zákazníkům zajímavou nabídku, která jest bonusem za dobití. Kromě levného volání si teď mohou vybrat i 300 MB dat zdarma na jeden měsíc.

Sazkamobil

Zákazníci SAZKAmobilu po dobití alespoň 300 Kč automaticky získávají na měsíc výhodnější cenu za volání (1,50 Kč/min.) a SMS (1,30 Kč) do všech sítí.

„Nyní rozšiřujeme naši nabídku odměn za dobití a zákazník si může zvolit místo levného volání datový balíček 300 MB ZDARMA. Vycházíme tím vstříc zákazníkům, kteří používají chytré telefony a mobilní data jsou pro ně důležitá“, uvádí ředitel SAZKAmobilu Jan Schmiedhammer.

TIP! SAZKAmobil spouští aplikaci pro chytré telefony s Androidem a iOS

Novou odměnu Mobilní internet ZDARMA si mohou zákazníci aktivovat prostřednictvím internetové samoobsluhy, mobilní aplikace nebo zavoláním na bezplatnou infolinku na čísle *11. Po dobití alespoň 300 Kč si pak můžou užívat 300 MB dat na měsíc bez dalších poplatků. Pokud tento balíček vyčerpají dříve, můžou buď do konce měsíce čerpat datové služby se sníženou rychlostí 32 kB/s. nebo si znovu dobít alespoň 300 Kč a získat na měsíc dalších 300 MB zdarma. Při využití odměny za dobití Mobilní internet ZDARMA zůstává zákazníkům stále velmi výhodná cena za volání 2 Kč/min. a 1,50 Kč/SMS do všech sítí.

„Zároveň pokračujeme v naší marketingové akci a za každých celých dobitých 200 Kč a vsazenou SAZKAmobil šanci za 20 Kč dáváme zákazníkovi kredit v hodnotě 20 Kč“, dodává Schmiedhammer.

Zdroj: TZ Sazka

Diskuze ke článku
Jana
Tak to je fakt terno :-)
Lukáš
No nevím, u Tesco Mobile mám za 200Kč 400MB a 100 sms do všech sítí a stačí mi to, ale asi záleží na preferencích...
Renata
TESCOmobile - O2
MOBIL.CZ - T-Mobile
??? - Vodafone

V siti Vodafone si nejak nevyberu OpenCall zajimave, ale nic zdarma, CityMobile, Skyfone trochu zajimavejsi kam miri Wia mobil nevim drahy je ten Vodafone.
SAZKAmobil a ha-loo mobil diky, ze nejste 4. GSM operatorem to nechutna Gorila je zajimavejsi, ale pristup maji nejhorsi.
Connectica, BTS mobil, Skyfone zajimavy, ale nebezpecny preci jen zivnostnici a zadna jistota v existenci. Navic prvni dva jedou skrz Axfone tady uz ViralMobil skoncil a YoMobil dalsi zivnostnik to ani nerozjel. Dalsi otevreny partner GTS je Maxprogres 99mobile kde VirtualDream taky nic moc.
No
Jistota u živnostníka je totožná jako u s.r.o., možná i větší :-)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze