mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Wearables Samsung Gear nově spárujete také se systémem iOS

autor:
, vydáno:

Máte iPhone, vyhovuje vám prostředí iOS, ale přesto vás zaujalo spíše wearables od Samsungu? Nyní máte možnost si zařízení řady Gear spárovat i s produkty od Applu.

Samsung Gear S2 a Gear Fit

Uživatelé produktů Apple si mohou z App Store stáhnout na svá zařízení využívající iOS aplikaci Samsung Gear S pro produkty Gear S2, S3 a aplikaci Samsung Gear Fit pro hodinky Gear Fit2. Aplikace vás následně krok po kroku provede správným nastavením spárování. Abyste aplikaci mohli využívat, musíte využívat služeb iPhonu 5 a novějších kousků. Současně je nutné mít nainstalované prostředí iOS 9 či novější.

TIP! Recenze Samsung Gear Fit2: fitness náramek pro sportovce

„Neustále hledáme způsoby, jak zlepšit naši nabídku. Nasloucháme našim zákazníkům a plníme to, po čem touží – jako například možnost spárovat naše špičkové technologie nositelné elektroniky s platformou iOS," říká Younghee Lee, výkonný viceprezident globálního marketingu divize mobilní komunikace společnosti Samsung Electronics. „Díky propojení Androidu a iOS nabízíme zákazníkům další varianty využití našich produktů."

Stáhnout Samsung Gear S

App Store (zdarma)

Stáhnout Samsung Gear Fit

App Store (zdarma)

Zdroj: tisková zpráva

Tagy článku: , , , ,

Související články

Hodinky Samsung Gear S2 brzy spojíte s iPhonem, aplikace již unikla | vydáno
3
Recenze Samsung Gear S3: téměř perfektní | vydáno
45
Chytré hodinky Samsung Gear S2 získávají další aktualizaci | vydáno
1

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Mohli by ste urobiť recenziu ako fungujú z IPhonem Erik
Máš evidentně nějakou duševní poruchu chlapečku a maminka by Ti měla dát prášeček a hadr na hlavičku....anebo jsi jen obyčejná socka která si na netu honí nulové ego a kafrá o tématech kterým nerozumí jelikož nemáš dost vysoké kapesné aby sis podobnou věc někdy aspoň koupil.Jinak...hodinky jsem měl pře rok, běžně výdrž tři dny s mormálním aktivnějším používání. Žadný problém. Skvělé ovládání otočnou lunetou, rychlé a perfektní dysplej. Nyní mam Gear s3 Frontier a taktéž špička a spokojenost. Mám s čím srovnávat a myslím že patří výbavou i funkčností opravdu k těm povedenějším ikdyž jsou samozdřejmě mnohem lepší (a podstatně dražší). tomm1k
Toho si nevšímej, on za to nemůže. Teoretik který do všeho musí kafrat. Petr
No.. vyzkoušel si někdy pár dnů(lépe týdnů) ty ,,hrozné apple hodinky''.. ja je používám už přes rok.. fungují velice spolehlivě, mám je na ruce neustále, kromě času spánku. Z nabíječky je vezmu v 5:00 a každý večer je tam vracím okolo 21:00 vždy s minimálně 30% baterie. A to je využívám maximalně, v autě ( dost jezdím) diktování sms, celodenní monitoring, každý den běhaní, fitness nebo plavání(minimálně hodinu) atd. atd. .. využití hodinek u mě na 100% a přijít po 16h plného používání se 30% baterie se rozhodně nedá označit za hodinky, které nevydrží ani den!! Lukáš
Jinymi slovy ty kramy s denni vydrzi nikdo nechce, tak se snazi par udat applistum, kteri maji jen jedny, zato hodne hrozne "hodinky", co nevydrzi ani den.... Zajimalo by me, jestli budou umet ty hodinky novy standard pro IoT - OCF, jehoz soucasti je i samsung. ANO

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 5 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

7Blíží se veletrh MWC 2017: na co se v Barceloně můžeme těšit?
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Každoročně nejočekávanější mobilní akce roku, veletrh Mobile World Congress, je tu! Za pár dní se otevřou vstupní haly a přední výrobci odhalí své novinky. Bude vůbec prostor pro překvapení? O mnohých z novinek již více či méně víme, a proto je ideální čas si zrekapitulovat, na co se společně můžeme těšit.
5Apple aplikace týdne: IDOS do kapsy
vydáno |
Michal Marek
| článek
Aplikace s jízdními řády nemůže chybět v žádném telefonu a IDOS do kapsy dlouhodobě patří mezi to nejlepší, co můžete ve svém iPhonu na vyhledávání spojů mít. Aplikace je přehledná, dobře ovladatelná a skutečně funkční, takže naplní všechny potřeby cestujícího hromadnou dopravou – od komplexního hledání mezi spoji po zakoupení jízdenky SMSkou.