Vyhrajte skvostnou Sony Xperii 1 v naší nové soutěži!

Vyhrajte skvostnou Sony Xperii 1 v naší nové soutěži!
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Plynule jsme se přesunuli do druhé poloviny výročního soutěžního maratonu, dnes hrajeme o špičkovou Xperii 1 od Sony
  • Soutěž bude trvat 8 dnů a následně vám představíme soutěž novou

8 dnů uteklo jako voda a máme tu v pořadí již pátou soutěž, přesunuli jsme se tak do druhé poloviny našeho soutěžního maratonu. Dnes hrajeme o produkt značky Sony. Konkrétně se můžete těšit na špičkovou Xperii 1, která svému majiteli udělá radost skvělým displejem i fotoaparáty.

Sony se podařilo vytvořit opravdu povedený smartphone, který splňuje takřka všechny představy o vlajkové lodi. Má krásný design se zvýšenou odolností, perfektní displej vhodný pro multitasking, trojici více než schopných fotoaparátů a výkonu na rozdávání. A tento skvělý kousek může být za pár dnů právě váš.

mobilenet.cz slaví - vyhrajte skvělou Xperii 1 od Sony

Jak hrát a vyhrát?

Je to snadné, jako vždy. Stačí odpovědět na dvě soutěžní otázky, doplnit své kontaktní údaje a pak už jen čekat. Soutěž bude trvat 8 dnů, od od 25. 3. 20:00 hod. do 1. 4. 2021 19:59 hod. Poté soutěž ukončíme a vyhodnotíme. Abyste nepřišli o žádnou novinku ve spojení s naším soutěžním maratonem, doporučujeme sledovat naše sociální sítě, primárně Instagram, kde si nás přidejte. Nezapomeňte si pročíst také kompletní pravidla soutěží serveru mobilenet.cz, která naleznete zde.

Odpovědi na otázky, které se váží k historii serveru mobilenet.cz, hledejte v článcích, které jsme pro vás připravili v uplynulých týdnech. Pokud si je chcete zobrazit v kompletní podobě, využijete banner na konci stránky, kde je naleznete všechny pohromadě. Odpověď na otázku k produktu hledejte na stránkách výrobce.

Soutěžní formulářPokud se vám soutěžní formulář nezobrazuje, případně se zobrazuje chybně, využijte tento odkaz.

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!


Související články