Vodafone pro 54. ročník KVIFF vytvořil oficiální aplikaci. Tady je ke stažení

Vodafone pro 54. ročník KVIFF vytvořil oficiální aplikaci. Tady je ke stažení
  • Vodafone je jedním z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF)
  • Stojí za oficiální aplikací Vodafone KVIFF Guide 2019 s kompletním programem a možností rezervace lístků
  • Vodafone přichystal i tradiční Vodafone pláž, která se kvůli rekonstrukci stěhuje od Vřídla do Dvořákových sadů

Vodafone jako jeden z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF) nabízí pro všechny návštěvníky festivalu svoji oázu klidu uprostřed rušné pěší zóny a navíc aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2019 s kompletním programem a možností rezervace lístků, jak dává vědět na svých stránkách.


Tradiční Vodafone pláž, která se kvůli rekonstrukci stěhuje od Vřídla do Dvořákových sadů, je vyhledávaným místem odpočinku mezi filmovými projekcemi. Návštěvníkům kromě pohody nabídne různé technologické vychytávky, Wi-Fi zdarma a soutěže o ceny, jako je například legendární červený Vodafone slamák, který každoročně zdobí hlavy návštěvníků festivalových uliček. Můžete tu dobít své telefony, načerpat síly pro váš filmový maraton nebo ochutnat italskou zmrzlinu Angelato, a to každý den po dobu festivalu od 10 do 21 hodin. Dovézt vás na ní může červený Velotrix, který potkáte na trase mezi hotely Pupp a Thermal.

S aplikací bez komplikací

Festivalové nadšence určitě potěší mobilní aplikace Vodafone KVIFF Guide 2019 (pro operační systémy iOS/Android), díky které si vyhledají program kinosálů, podrobnosti o filmech a umožní jim přímou rezervaci vstupenek z telefonu. Uživatelé aplikace tak budou mít po ruce aktuální novinky z místa dění a mapku festivalu.

Loni Vodafone jako první operátor v České republice předvedl na festivalu živě mobilní síť 5G a i letos nás podle slov operátora čeká ukázka nejmodernějších mobilních technologií.

Stáhnout Vodafone KVIFF Guide 2019

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze