OnePlus 6: výkonný s velmi protáhlým displejem a výřezem

OnePlus 6: výkonný s velmi protáhlým displejem a výřezem
9
  • První úniky naznačují, že OnePlus 6 bude mít velký displej s výřezem v horní části
  • Zadní strana bude domovem duálního fotoaparátu a čtečky otisků prstů

Aktualizováno 8. 3. 2018

Po zhruba týdnu opět slyšíme o OnePlus 6 a krystalizují se nám informace o displeji. Výrobce jej ještě více natáhne a poměr stran dosáhne na 19:9. V horní části však s největší pravděpodobností bude nepraktický výřez. Dále unikl také výsledek benchmarku, který odhalil skóre přesahující 276 tisíc bodů, což není až tak velkým překvapením s ohledem na očekávané nasazení procesoru Snapdragon 845.

OnePlus 6

Původní informace z 28. 2. 2018

Čas příchodu OnePlus 6 se pomalu přiblížil a není překvapením, že o novince začínají prosakovat první informace. Klíčové jsou však fotografie, které odhalují velký displej na většině čelní strany. Jeho poměr 18:9 není po loňském OnePlus 5T žádným překvapením. Tím naopak může být fakt, že i OnePlus nasedne na vlnu vyříznutých displejů. V horní části se nachází malý prostor zasahující do displeje, ve kterém je čelní kamerka a také reproduktor.

OnePlus 6

Zadní strana nám přiblížila vertikálně orientovaný duální fotoaparát, pod kterým sídlí čtečka otisků prstů. Kromě toho víme, že prostředí poběží na Androidu 8.1 Oreo s nadstavbou Oxygen OS 5.1. Základ by pak měla tvořit výbava stojící na 6GB RAM a 64GB interním úložišti. K představení OnePlus 6 by mělo dojít v červnu letošního roku.

Zdroj: slashleaks.com, gsmarena.com, androidcentral.com

Diskuze ke článku
Karlos
Tohle je skaredy výřez. To radši ten Asusacky. Zenfone 5z pěkně zatopi. Huawei P20 bude mít taky výřezy dle Iphonu X a vybavu totoznou s Asusem... hold Apple udává směr.
Pet
Jestli bude OP6 výřez, tak vypadává z mého potenciálního výběru příštího telefonu... absolutně nesmyslná záležitost, nehledě na to, že to vypadá šíleně.
afafa
treba banovat tychto vyrezavacskych vyrobcov hnus idu opakovat nepochopitelne
Xwert Is
Xwert Is
Ak prídu s týmto tak sa zaradia po bok značiek ktoré naopak svoj HW nezabili SW ale svoj SW zabili HW.....
Proste toto je humus a ten výrez to tam je načo? Grc

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze