Telegram se na Androidu dočkal streamování videí a řady dalších novinek

Telegram se na Androidu dočkal streamování videí a řady dalších novinek
  • Nově nebudete muset stahovat poslaná videa, jelikož se budou přehrávat přímo v aplikaci
  • Také bude možné zapnout automatický tmavý režim, který přizpůsobí téma podle okolního světla
  • Přidáno bylo také přihlašování na ostatních webech prostřednictvím Telegramu a rozšířily se funkce botů

Telegram se rozhodl přidat do své aplikace pro Android pár zajímavých funkcí. Tou hlavní je příchod streamování videí. Až vám tedy nyní někdo pošle video, stačí na něj jen klepnout a začne se ihned přehrávat. Nemusíte vůbec nic stahovat. Zároveň s tím se přidal také automatický tmavý režim. Aplikace bude měnit téma sama v závislosti na světelných podmínkách, ve kterých se nacházíte.

Telegram Messenger
Streamování videa a automatický tmavý režim

Oznámen byl rovněž nový přihlašovací widget Telegramu pro webové stránky. To znamená, že stránky mohou nyní využívat k přihlášení uživatelů Telegram, jako je tomu u přihlašování pomocí Facebooku, Twitteru nebo Googlu. Po prvním přihlášení do stránky pomocí vašeho Telegramu dostanete od aplikace potvrzovací zprávu. Pokud ji potvrdíte, nasdílí Telegram vaše jméno, přezdívku a obrázek. Nic jiného ovšem aplikace neposkytne, ani telefonní číslo.

Přihlášení a notifikace botů

Zdokonalení se dočkali také boti, kteří s vámi mohou nyní komunikovat bez nutnosti zahájení konverzace z vaší strany. Tato služba může být tak využívána třeba pro posílání notifikací o doručení objednávky, na kterou čekáte či hlášení stavu vašeho blížícího se letu a podobně.

Stáhnout Telegram Messenger

Google Play App Store Microsoft Store

Zdroj: telegram.org, telegram.org