T-Mobile představil nové tarify, kompletně neomezený stojí 1 575 Kč

37
T-Mobile představil nové tarify, kompletně neomezený stojí 1 575 Kč
  • T-Mobile představil nové tarify, pokud chcete kompletně neomezená data, zaplatíte 1 175 Kč
  • Za kombinaci neomezených dat, volání a SMS zpráv zaplatíte 1 575 Kč, přičemž Magenta 1 dokáže částku snížit
  • Nový tarifní zákazníci se nemusí vázat smlouvou, pokud nechtějí slevu na telefon
  • Stávající zákazníci mohou na nové tarify přejít, kontrakt jim však doběhne

Od 1. září 2019 mají zákazníci T-Mobile možnost využívat novou generaci tarifů, které se vyznačují flexibilitou. Zákazník si skládá tarif sám z hlasové a datové komponenty, jejíž velikost si zvolí podle svých potřeb, může ovšem dát přednost i čistě datové variantě.

Nechcete se vázat? Nevadí, noví tarifní zákazníci se nemusí vázat na 24 měsíců, T-Mobile nebude chtít žádný příplatek navíc, výpovědní lhůta bude činit 30 dnů. Pokud se však uvážete, T-Mobile vám nabídne slevu na nový telefon ve výši až 5 000 Kč, a to u nejdražších tarifů. Přechod na nové tarify je volitelný, T-Mobile nebude staré tarify rušit.

Základem jsou 4 tarify. Neomezené volání a SMS s 1,5GB datovým limitem vyjde na 525 Kč, pokud chcete 3 GB, zaplatíte 625 Kč. Pokud potřebujete 12 GB, bude vás to stát 825 Kč, pokud neomezené volání, SMS a data, pak 1 275 Kč. V tomto případě však nejde o neomezený internet bez háčků, protože prvních 50 GB bude opravdu bez omezení rychlosti, ovšem nad 50 GB se rychlost sníží na stále použitelných 10 Mbit/s. Ve všech tarifech jsou i neomezené SMS zprávy.

Pokud vám základní nabídka nevyhovuje, můžete si tarif seskládat sami, a to pomocí následující tabulky.

T-Mobile

Z tabulky se dozvíte, že pokud chcete neomezená data (opravdu neomezená, bez zpomalení po dosažení 50 GB dat), musíte si vybrat balíček Neomezeně MAX za 1 175 Kč. Když k tomu připočteme neomezené volání a SMS za 400 Kč, dostáváme se na částku 1 575 Kč. Pokud vám však stačí 50 GB neomezeně a poté pomaleji, zaplatíte pouze 1 275 Kč. Všechny tarify lze sdružit pod program Magenta 1, což cenu tarifů opět sníží o 10 až 25 %.

Datová komponenta nabízí škálu od 1,5 GB/měsíčně po neomezený provoz. V základní nabídce jsou objemy vycházející z nejčastější spotřeby během Neomezeného léta. To prokázalo, že si většina uživatelů (cca 70 %) i při vědomí naprosté volnosti vystačila s 12 GB měsíčně. Operátor ovšem nabízí i mnohem větší datové objemy včetně neomezených (Neomezeně HD, Neomezeně MAX). Zákazník se může rozhodnout i pro čistě datový tarif.

T-Mobile myslí také na ty, kteří mají zájem pouze o data. Ceny se nijak neliší od těch, na které dosáhnete v momentě, kdy si pořizujete balíček ve spojení s hlasovým tarifem. 3 GB vyjdou na 225 Kč, 4 GB na 275 Kč, 5 GB na 325 Kč, 7 GB na 375 Kč, 12 GB na 425 Kč, 16 GB na 550 Kč, Neomezeně HD na 875 Kč (zpomalení po 50 GB na 10 Mbit/s), Neomezeně MAX pak stojí 1 175 Kč – tímto balíčkem dosáhnete na kompletně neomezená data.

Všechny nové tarify od 399 Kč měsíčně je možno zahrnout do programu Magenta 1, a uplatnit tak na ně slevu 10, 15, 20, ale i 25 %.

Diskuze ke článku
ONDŘEJ ZELENÝ
Dobrý den,
nevím zda máte chybu v textu nebo T-mobile v prezentaci, ale je tam napsáno 10MB, nikoli 10Mb. V případě omezení na 10MB tedy 80Mb, by to bylo super.
Pepe
No.. Doufám, že si to časem ještě trochu sedne.. Kladně hodnotím bezzávazek. Až spadne těch 50GB a pak na 10Mb/s na nějakých 400-500 Kč, tak to bude na české poměry OK.
eroplan
Tak vždycky to může být ještě levnější, ale za mě OK. Jen by mě zajímalo, kolik bude stát minuta volání a SMS, když si vezmu jen data.
ted
ti uz nevedi kam by s tou drzosti dosli!

kdyby byly ceny polovicni tak by to stalo za uvahu ale tohle je zase uplne silene extremne brutalne predrazene..!!

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze