T-Mobile představil nové tarify, kompletně neomezený stojí 1 575 Kč

37
T-Mobile představil nové tarify, kompletně neomezený stojí 1 575 Kč
  • T-Mobile představil nové tarify, pokud chcete kompletně neomezená data, zaplatíte 1 175 Kč
  • Za kombinaci neomezených dat, volání a SMS zpráv zaplatíte 1 575 Kč, přičemž Magenta 1 dokáže částku snížit
  • Nový tarifní zákazníci se nemusí vázat smlouvou, pokud nechtějí slevu na telefon
  • Stávající zákazníci mohou na nové tarify přejít, kontrakt jim však doběhne

Od 1. září 2019 mají zákazníci T-Mobile možnost využívat novou generaci tarifů, které se vyznačují flexibilitou. Zákazník si skládá tarif sám z hlasové a datové komponenty, jejíž velikost si zvolí podle svých potřeb, může ovšem dát přednost i čistě datové variantě.

Nechcete se vázat? Nevadí, noví tarifní zákazníci se nemusí vázat na 24 měsíců, T-Mobile nebude chtít žádný příplatek navíc, výpovědní lhůta bude činit 30 dnů. Pokud se však uvážete, T-Mobile vám nabídne slevu na nový telefon ve výši až 5 000 Kč, a to u nejdražších tarifů. Přechod na nové tarify je volitelný, T-Mobile nebude staré tarify rušit.

Základem jsou 4 tarify. Neomezené volání a SMS s 1,5GB datovým limitem vyjde na 525 Kč, pokud chcete 3 GB, zaplatíte 625 Kč. Pokud potřebujete 12 GB, bude vás to stát 825 Kč, pokud neomezené volání, SMS a data, pak 1 275 Kč. V tomto případě však nejde o neomezený internet bez háčků, protože prvních 50 GB bude opravdu bez omezení rychlosti, ovšem nad 50 GB se rychlost sníží na stále použitelných 10 Mbit/s. Ve všech tarifech jsou i neomezené SMS zprávy.

Pokud vám základní nabídka nevyhovuje, můžete si tarif seskládat sami, a to pomocí následující tabulky.

T-Mobile

Z tabulky se dozvíte, že pokud chcete neomezená data (opravdu neomezená, bez zpomalení po dosažení 50 GB dat), musíte si vybrat balíček Neomezeně MAX za 1 175 Kč. Když k tomu připočteme neomezené volání a SMS za 400 Kč, dostáváme se na částku 1 575 Kč. Pokud vám však stačí 50 GB neomezeně a poté pomaleji, zaplatíte pouze 1 275 Kč. Všechny tarify lze sdružit pod program Magenta 1, což cenu tarifů opět sníží o 10 až 25 %.

Datová komponenta nabízí škálu od 1,5 GB/měsíčně po neomezený provoz. V základní nabídce jsou objemy vycházející z nejčastější spotřeby během Neomezeného léta. To prokázalo, že si většina uživatelů (cca 70 %) i při vědomí naprosté volnosti vystačila s 12 GB měsíčně. Operátor ovšem nabízí i mnohem větší datové objemy včetně neomezených (Neomezeně HD, Neomezeně MAX). Zákazník se může rozhodnout i pro čistě datový tarif.

T-Mobile myslí také na ty, kteří mají zájem pouze o data. Ceny se nijak neliší od těch, na které dosáhnete v momentě, kdy si pořizujete balíček ve spojení s hlasovým tarifem. 3 GB vyjdou na 225 Kč, 4 GB na 275 Kč, 5 GB na 325 Kč, 7 GB na 375 Kč, 12 GB na 425 Kč, 16 GB na 550 Kč, Neomezeně HD na 875 Kč (zpomalení po 50 GB na 10 Mbit/s), Neomezeně MAX pak stojí 1 175 Kč – tímto balíčkem dosáhnete na kompletně neomezená data.

Všechny nové tarify od 399 Kč měsíčně je možno zahrnout do programu Magenta 1, a uplatnit tak na ně slevu 10, 15, 20, ale i 25 %.

Související články
Diskuze ke článku
ONDŘEJ ZELENÝ
Dobrý den,
nevím zda máte chybu v textu nebo T-mobile v prezentaci, ale je tam napsáno 10MB, nikoli 10Mb. V případě omezení na 10MB tedy 80Mb, by to bylo super.
Pepe
No.. Doufám, že si to časem ještě trochu sedne.. Kladně hodnotím bezzávazek. Až spadne těch 50GB a pak na 10Mb/s na nějakých 400-500 Kč, tak to bude na české poměry OK.
eroplan
Tak vždycky to může být ještě levnější, ale za mě OK. Jen by mě zajímalo, kolik bude stát minuta volání a SMS, když si vezmu jen data.
ted
ti uz nevedi kam by s tou drzosti dosli!

kdyby byly ceny polovicni tak by to stalo za uvahu ale tohle je zase uplne silene extremne brutalne predrazene..!!

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze