T-Mobile oznamuje svou letní kampaň, nabídne přes prázdniny dvojnásobek dat zdarma

5
T-Mobile oznamuje svou letní kampaň, nabídne přes prázdniny dvojnásobek dat zdarma
Fotografie: Pixabay
  • Speciální letní nabídka přináší zákazníkům dvojnásobnou porci dat na každý prázdninový měsíc zdarma
  • Na zákazníky, kteří svá data vyčerpají, navíc čeká také dárek v podobě magentového vodotěsného vaku na vodu či na pláž

Kampaň potrvá od 1.7. do 31.8. a v průběhu každého z prázdninových měsíců si může zákazník novou porci dat zdarma vyzvednout minimálně jednou – v závislosti na zúčtovacím období. Ve chvíli, kdy se vyčerpání svých dat přiblíží, obdrží SMS s výzvou k aktivaci letní nabídky. Tu si může aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile okamžitě po obdržení notifikace, aniž by musel čekat na úplné vyčerpání datového limitu. Zároveň tam i uvidí objem nově získaného datového bonusu a jeho průběžné čerpání. Letní balíček je navíc možné využívat v rámci celé EU.

Léto přináší mnoho zážitků, které chceme sdílet s ostatními. Z naší zkušenosti ale víme, že zákazníci někdy data zbytečně ‚šetří‘, protože se bojí, že jim dojdou. Aby se v létě nemuseli nijak omezovat, připravili jsme pro ně další porci dat na celé prázdniny,“ doplňuje Arslan Javed, manažer segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile. Letní nabídku mohou využít také zákazníci z řad podnikatelů a živnostníků.

Bonus i pro firemní zákazníky a majitele předplacených karet

Prázdninová nabídka dvojité porce dat se vztahuje i na firemní zákazníky, kteří v létě využijí datové balíčky Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo. Každý, kdo si koupí v létě Mobilní internet Extra Nastálo, se navíc má možnost zúčastnit soutěže o devět produktů od značky Xiaomi.

Obnovu měsíční porce dat mohou využít také majitelé předplacených karet s aktivním ročním nebo měsíčním balíčkem s automatickou obnovou. Na zákazníky, kteří svá data v létě vyčerpají, čeká na prodejně T-Mobile dárek v podobě vodotěsného vaku, díky kterému zůstane mobil nebo další cennosti i u vody v suchu, a to do vyčerpání jeho zásob.

Letošní prázdniny poprvé s Pořád online

V létě budou moci zákazníci nadále využít oblíbenou bezplatnou službu Pořád online, která nabízí základní datové připojení i ve chvíli, kdy kompletně vyčerpají svůj objem dat v rámci svého tarifu. Mohou tak zůstat v kontaktu s nejbližšími, hledat v jízdních řádech, mapách a pracovat s navigací, chatovat nebo vyřídit základní bankovní operace. Službu si rovněž jednoduše aktivují v aplikaci Můj T-Mobile.

Související články