Samsungy Galaxy S10 a Galaxy Note10 získávají nejnovější One UI 2.5

3
Samsungy Galaxy S10 a Galaxy Note10 získávají nejnovější One UI 2.5
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • Aktualizace přináší také bezdrátový režim DeX
  • Počítat můžete i nejnovějšími zářijovými bezpečnostními záplatami

Samsung počínaje začátkem srpna oficiálně představil inovované prostředí One UI 2.5, které si svůj debut odbylo v Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 a Galaxy Z Flip 5G. Zhruba o dva týdny později se nová nadstavba dostala na Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy S20 a Galaxy Z Flip 4G. Nyní se nové prostředí dle informací od sammobile.com a androidcentral.com dostává i na loňské kousky, jmenovitě jde o Galaxy Note10+, Galaxy Note10, Galaxy Note10 Lite, Galaxy S10+, Galaxy S10 a Galaxy S10e.

Aktualizace se šíří postupně na všechny globální verze a majitelé výše jmenovaných zařízení se mohou těšit na několik nových funkcí, které jsme si jmenovali například v tomto článku. Za opakované vypíchnutí stojí především bezdrátový režim DeX. Pokud máte novou televizi Samsung (modelový rok 2019 a novější), můžete režim spustit bez kabelů. V rámci aktualizace uživatelé získají i nejnovější bezpečnostní záplaty platné k 1. září 2020.

Očekává se, že v brzké době se prostředí One UI 2.5 objeví i v dalších telefonech, zbývá například řada Galaxy S9 nebo více než dva roky starý Galaxy Note9.

Související články