Samsung představuje příslušenství pro Galaxy Note10 a Note10+

11
Samsung představuje příslušenství pro Galaxy Note10 a Note10+
  • Samsung představuje příslušenství, které je určeno pro nejnovější modely Galaxy Note10 a Note10+
  • Patří mezi něj pouzdra, nabíječka nebo S Pen a adaptéry

Zadní kryt LED Cover

Zadní kryt s LED diodami LED Cover rozzáří zadní část telefonu pomocí náladového světla a jednoduchých oznamovacích ikon. Zadní kryt LED Cover je k dispozici v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 290 Kč.

LED cover

Průhledné flipové pouzdro Clear View Cover

Flipové pouzdro Clear View Cover umožní přijímat hovory a ovládat hudbu, aniž by se musel otevírat obal. Na výběr je z černé, bílé, stříbrné, růžové a červené barvy pro model Note10 a pro větší variantu Galaxy Note10+ z černé, bílé, stříbrné a modré barvy. Doporučená maloobchodní cena pouzdra je 1 290 Kč.

Clean View Cover

Flipové pouzdro LED View Cover

Praktické flipové pouzdro LED View Cover nabízí množství oznamovacích LED ikonek, které je možné si přizpůsobit podle svého vkusu. Upozorní tak na důležité notifikace. Na výběr je pro Galaxy Note10 z černé, bílé, stříbrné, růžové a červené barvy a pro Galaxy Note10+ z černé, bílé, stříbrné a modré barvy. Doporučená maloobchodní cena pouzdra je 1 490 Kč.

LED View Cover

Kožené pouzdro Leather Cover

Luxusně zpracované kožené pouzdro Leather Cover je vyrobeno z telecí kůže a doplněné kovovými tlačítky. Takže zařízení nejen ochrání, ale zároveň bude stylově reprezentovat, protože je k dispozici v šesti barvách: černé, bílé, šedé, modré, béžové a červené. Doporučená maloobchodní cena je 1 190 Kč.

Leather Cover

Silikonový kryt Silicone Cover

Jednoduchý a zároveň sametově hladký na dotek je silikonový kryt Silicone Cover. Ochrání smartphone a současně se komfortně drží v ruce. K dispozici jsou barvy černá, bílá, stříbrná, modrá, růžová a červená za doporučenou maloobchodní cenu 599 Kč.

Silicone Cover

Ochranný zadní kryt Protective Standing Cover

Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem Protective Standing Cover hravě odolá nárazům i vodě, a navíc podepře telefon ve dvou úhlech. Smartphone tak lze sledovat na šířku nebo absolvovat hovor na výšku, aniž by bylo potřeba smartphone držet v ruce. Pouzdro zvládne i drsnější zacházení, takže je vhodné například do přírody. Na výběr je z černé a stříbrné barvy. Doporučená maloobchodní cena je 899 Kč.

Protective Standing Cover

Průhledné pouzdro Clear Cover

Clear Cover je průhledné a doporučená maloobchodní cena je 399 Kč.

Clear Cover

Nabíječka s podporou rychlonabíjení 45 W

Novinkou je nabíječka, která podporuje 45W rychlé nabíjení. Při nabíjení Galaxy Note10+ se zvýší výkon pomocí technologie rychlého nabíjení Super Fast Charging 2.0. Prodává se v černé a bílé barvě. Doporučená maloobchodní cena nabíječky je 999 Kč.

Nabíječka s podporou rychlonabíjení 45W

Bezdrátová nabíjecí stanice

Praktická bezdrátová stanice využívá technologii rychlého bezdrátového nabíjení Fast Wireless Charging 2.0 na bleskové doplnění energie a podpírání telefonu v optimálním úhlu, aby bylo možné pokračovat v chatování, sledování videí nebo hraní her. K dispozici je v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.

Bezdrátová nabíjecí stanice

Duální bezdrátová nabíjecí podložka

Když je potřeba doplnit energii pro nový Galaxy Note10 a zároveň hodinky Galaxy Watch Active2, duální bezdrátová nabíjecí podložka zvládne nabíjet obě zařízení současně. Smartphonu dokonce umožňuje okamžitě doplnit energii pomocí technologie rychlého bezdrátového nabíjení Fast Wireless Charging 2.0. V prodeji je v černé a bílé barvě. Doporučená maloobchodní cena nabíjecí podložky je 1 499 Kč.

Duální bezdrátová nabíjecí podložka

Adaptér USB-C na 3,5mm audio jack konektor

Pokud se někdo nechce vzdát svých oblíbených kabelových sluchátek, adaptér USB-C na 3,5mm audio jack konektor umožní používat je i nadále a bez kompromisů v audio kvalitě. USB-C konektor stačí připojit do Galaxy Note10 a do 3,5mm konektoru lze zapojit jakákoli oblíbená kabelová sluchátka. Adaptér je k dispozici v bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 299 Kč.

Adaptér USB-C na 3,5mm audio jack konektor

Pero S Pen

Pokud vám nevyhovuje barva vašeho pera S Pen nebo se jen chcete odlišit, můžete si ho vyměnit za některou z dalších barev. K dispozici jsou červená, černá, modrá, stříbrná a růžová. Doporučená maloobchodní cena je 899 Kč.

S Pen
Diskuze ke článku
PetrV
Rychlonabíječka (45w ) jsou vyhozené peníze , o proti nabíječce v balení , je o cca 10 minut rychlejší
David
Já jsem si koupil na Aliexpressu hedvábně měkký silikonový kryt v černé barvě a stál mě 30 Kč. Dnes mi dorazil a je stejný jako každý jiný silikonový kryt. Takže zde je vidět, na čem se vydělává
Oliver Kliment
Dobrý den, já jdu do leather cover béžové u mojí Note 10+, protože také u mojí S10+, kde používám leather cover black již několik měsíců jsem s těmito pouzdry velice spokojen.
Absolut NoFak
Chybí tam nějaký kryt proti případným výbuchům, krém proti vypalování a injekce na povzbuzení proti lagům.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze