Samsung Galaxy S7 za 8 tisíc z české distribuce? Aktuálně taková možnost existuje

Samsung Galaxy S7 za 8 tisíc z české distribuce? Aktuálně taková možnost existuje
9
  • Špičkové Samsungy můžete aktuálně pořídit skutečně velmi levně
  • Spojit můžete akci Samsungu a obchodu Electroworld a získat slevu 6 tisíc korun
  • Pořídit můžete například Galaxy S7 za necelých 8 tisíc korun

Na českém trhu se aktuálně sešly poměrně velmi zajímavé akce týkající se mobilních telefonů Samsung, především vlajkových modelů řady Galaxy S. V tuto chvíli, a to až do konce listopadu, totiž běží známá akce cashback, kdy vám Samsung vrátí 3 tisíce korun, pokud si telefon po koupi zaregistrujete. Další tři tisíce vám pak sleví obchod Electroworld v rámci akce pro věrné zákazníky. Stačí si zařídit věrnostní kartu, což lze například přímo u nákupu zboží.

V součtu tak můžete dosáhnout na markantní slevu 6 tisíc, což například v případě Samsungu Galaxy S7 srazí cenu na částku 7 990 Kč. Aktuálně jsou sice všechny varianty Galaxy S7 v Electroworldu vyprodané, avšak jistě dojde k naskladnění. Tutéž slevu můžete uplatnit i na Samsung Galaxy S7 edge, který tak může vyjít jen na 10 990 Kč. O zmíněných šest tisíc korun levněji vás vyjde i nákup Galaxy S8 (po slevě 15 990 Kč) a většího Galaxy S8+ (po slevě 18 990 Kč). S případným nákupem byste příliš neměli váhat. Akce pro věrné zákazníky u Electroworldu totiž platí jen do 16. listopadu.

Zdroj: electroworld.cz, mobil.idnes.cz

Diskuze ke článku
Dávid
Dobrý deň, je táto možnosť aj na Slovensku?
Jan Enter
Jan Enter
Nekoupím, odrazují mě skleněná záda a malý displej.
alambert
Koupil jsem na jaře oficiální kus za podobných podmínek za 10 490 Kč. Ale tak už je to půl roku no, tak netřeba smutnit :D
Lukáš
Super koupě i dnes a za takové peníze, není o čem. Sám ho mám a vyhovuje mi ve všech směrech.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze