Samsung Galaxy S10 Lite má být obrem se slušnou baterií

Samsung Galaxy S10 Lite má být obrem se slušnou baterií
12
  • Lite verze má mít 6,7palcový displej a procesor Snapdragon 855
  • Na zadní straně by měla být sestava tří fotoaparátů

Řada Galaxy S10 od Samsungu by se mohla přeci jen ještě rozrůst. Spekuluje se o modelu Galaxy S10 Lite. Ačkoliv přídomek Lite zpravidla značí výbavou ochuzené kousky, tady to nezbytně pravda být nemusí. Z uniklých specifikací je znám například 6,7palcový Super AMOLED displej nebo výkonný procesor Snapdragon 855. Ten má být doplněn o 8GB operační paměť a samozřejmostí je nejnovější Android 10.

O chystaném modelu Galaxy S10 Lite se hovoří zejména v souvislosti s certifikací u brazilského mobilního operátora. Zajímavá informace se týká také baterie s kapacitou 4 370 mAh a podporou velmi rychlého 45W nabíjení. Na zadní straně se má nacházet sestava tří fotoaparátů, kdy hlavní snímač nabídne 48 megapixelů, sekundární bude 12megapixelová kamerka a vše doplní 5megapixelový fotoaparát pro portrétní režim. Na čelní straně se bude vyjímat 32megapixelový snímač. Pokud se Galaxy S10 Lite skutečně představí, má být nabízen v modré, černé a bílé variantě.

Diskuze ke článku
Carda
Samsung se ası spletl Lite byly vždy ty nejvíc očesaný modely tímhle pohřbí akorát tu svou nudloidní S10 ne že by mě to nějak vadilo ale je to divné i na Samsung.
(Carda)
Ale kde pak to není můj úmysl tě trollit. To si zas tolik nefandi. To ty tady prudíš všechny okolo. Mě tím celkem bavíš, ale 100x opakovaný vtip už není vtipem . Bez urážky. Jen jsem ti tím chtěl ukázat že vypadáš jak debil když píšeš pořád dokola ty sračky o nudlích stejně to nikoho nezajímá, to už by jsi za tu dobu mohl pochopit. Nikdo tě tu nebere vážně, jsi tu jen za trapnou figurku. To jsi tak vymaštěnej, nebo tak tupej že neumíš napsat nic jiného.
Carda Carda
Carda Carda
Naposledy upraveno: včera 18:28
:)
Harlo
Niekomu tu pekne jebe v diskusii. Odpal prec!

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze