mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Samsung Galaxy S III Swarovski: může být váš za 80 tisíc Kč

autor:
, vydáno:

Předražené a luxusní smartphony byly a jsou nedílnou součástí mobilního trhu, o čemž ví své výrobce Vertu. Luxusní přístroje z kůže, zlata a drahokamů však vždy měly své stinné stránky a obří finanční náročnost rozhodně nebyl tou jedinou. Výbavou totiž nikdy nebyly příliš na výši. AmosuCouture však nyní přináší řešení pro všechny.

srovnání cen
Samsung i9300 Galaxy S III 16GB

Jaké stinné stránky luxusní telefony mají? Inu, opomeneme-li nadpozemskou cenu, za kterou by si člověk mohl pořídit nový byt, jde především o dost slabý hardware a zastaralé verze operačního systému, což se výrobci snaží nahradit zlatem, aligátoří kůží, diamanty a dalšími hodnotnými materiály.

TIP: Přečtěte si naši recenzi na Galaxy S III.

Samsung Galaxy S III Samsung Galaxy S III Samsung Galaxy S III

AmosuCouture však konečně přichází se zajímavým řešením. Co takhle si pořídit Samsung Galaxy S III osypaný kameny Swarovski? Vyjde vás to „jen“ na 80 tisíc korun a dostanete nejen luxusně vypadající přístroj, nýbrž také jeden z nejvýkonnějších smartphonů na trhu.

Na oficiálních stránkách společnosti můžete najít i další kvalitní přístroje z řad iPhonů a Blackberry, pokryté zlatem a jinými hodnotnými materiály. Jak to tedy vypadá, spojit luxus s kvalitou nemusí být tak těžké.

Zdroje: phandroid.com, amosucouture.com

Tagy článku: , , , ,

Související články

Recenze Samsung Galaxy S III: nekompromisní král | vydáno
118
Porovnali jsme na videu Samsung Galaxy S III a HTC One X | vydáno
38
Testujeme Samsung Galaxy S III: podrobné první dojmy a fotogalerie | vydáno
25

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

je dobry ty si tamtung nahodou samsung
Ťamťung s SHITDROIDEM ( cti Androidem) ani zadarmo ... Uz aby tu byl Windows Phone 8 a Windows8 RT pro tablety. iOS mne uz pomalu nebavi MiNo
"kýč" :D a ještě k tomu od Samsungu :D ..
tvl cpou diamanty na poníky a teď i na sIII?! to je ale docela škoda ne že na toto samsung vsází ale jinak jsem stále fanoušek samsungu a antišmejdfonář (apple) .
To slovo "moazanit" sis vymyslel? Pepa
Swarovski - pitomý moazanit, který vymysleli v Sojuzu na optiku pro špionážní družice. Nedá se od diamantu bez speciálního vybavení rozeznat. Cena v desítkách Kč za karát. Ovšem jako "Swarovski" ..., to je jiné kafe! mám

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 6 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

Jak hrát Pokémon GO: tipy na hledání a chytání pokémonů
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Pokémon GO už vyšel i u nás a možná právě i vy se chcete stát nejlepším trenérem. Pokud je chcete skutečně chytit všechny, tak se vám bude hodit pár rad do začátku. V tomto článku vám přiblížíme, jak funguje stopování pokémonů a následně jejich chytání. Také by vás mohlo zajímat, kde můžete získat Pikachu.
recenze7Blesková recenze Xiaomi Redmi 3S: o kousek dále
vydáno |
Ondřej Pohl
| recenze
Xiaomi Redmi byl jeden z těch telefonů, které docela zamotaly hlavu nakupujícím, kteří shánějí co nejpříznivější poměr ceny a výkonu. A aby to neměli tak jednoduché, přichází ještě jeho mírně inovovaná verze. Jenže jako obvykle s sebou snížená cena přináší i některé nedostatky.
recenze8Recenze hry Dungelot: Shattered Lands – hledání min v podzemí
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Díky těžbě Many žili lidé v blahobytu a nic jim nechybělo. Nikdo ale nebral vážně varování, že bezohledné dolování může přivést celý svět do záhuby. A to se téměř stalo. Magické příšery nyní chodí světem a je na vás, abyste je zastavili. Vydáte se proto do velmi originálního dungeonu, který nabízí chytré prozkoumávání úrovní ve stylu Hledání min.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.