Samsung Galaxy Buds jsou levnější než AirPods a zvládnou bezdrátové nabíjení

aktualizováno o video
Samsung Galaxy Buds jsou levnější než AirPods a zvládnou bezdrátové nabíjení
  • Sluchátka přijdou do Evropy 29. března za 149 €, v ČR by měla být dostupná od 15. dubna za 3 999 Kč
  • Umí se dobíjet bezdrátově i z telefonu
  • Na zvuku pracovala firma AKG

Samsung Galaxy Buds nabijete i bezdrátově – první pohled

Ve stínu představených Samsungů Galaxy řady S10 zůstává příslušenství, to však má na používání telefonu nezanedbatelný vliv. To dobře ví i Samsung, a proto doplňuje představení nových telefonů i seznámením s novými sluchátky. Ta jsou podle moderních trendů bezdrátová a začnou se prodávat 8. března za 130 dolarů. Pro zákazníky z ČR je ale důležitější termín 15. dubna a cena 3 999 Kč.

Samsung Galaxy Buds

Už při prvním pohledu je jasná inspirace u konkurence jménem Apple. Oproti ní přináší Samsung o něco lepší výdrž: zvládne přehrávat šest hodin a dalších sedm může získat po jejich vložení do pouzdra. Samsung tak vede v délce přehrávání na jedno nabití, Apple pak v celkové výdrži vykoupené množstvím pauz na nabíjení.

Co však rozhodně dopomůže komfortu při používání, je bezdrátové nabíjení. V případech nouze můžete krabičku se sluchátky položit na Samsung Galaxy S10, doma pak můžete použít bezdrátovou nabíječku. Také podporují inteligentního asistenta Bixby, kterého můžete aktivovat rychle, aniž byste se vůbec museli dotknout telefonu. Jednoduše hlasovými příkazy lze vytáčet hovory, odesílat textové zprávy nebo kontrolovat úroveň nabití sluchátek – samozřejmě pokyny v podporovaných jazycích.

Samsung Galaxy Buds

Spotřebitelé staví při rozhodování o životním stylu stále častěji na první místo celkovou pohodu a hledají nositelná zařízení, která jim usnadní být každý den aktivní a nacházet rovnováhu mezi pracovním a osobním životem,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Každý má svůj vlastní způsob, jak dosáhnout vytyčených cílů. Jsme rádi, že vám můžeme představit naši novou řadu nositelných zařízení, která se stanou přirozenou součástí vašeho života a budou vás doprovázet na vaší osobní cestě za duševní a tělesnou pohodou.

Pozadu by nemělo zůstávat ani to nejdůležitější u sluchátek, což je dobrý zvuk. Na vyladění pracovala firma AKG, která má ve světe audia dobré jméno. Nemusí to nutně znamenat dobrý výsledek, ale je to rozhodně dobrý příslib. Stejně jako funkce Enhanced Ambient Sound, jež umožní zřetelně slyšet, co se děje okolo vás, i když máte sluchátka zrovna v uších, takže neztratíte sluchový kontakt s okolím, ani když telefonujete nebo posloucháte oblíbenou hudbu.

Tvrzení o špičkové kvalitě pak platí i o kvalitě záznamu vašeho hlasu. Adaptivní duální mikrofon sestává z jednoho vestavěného mikrofonu a jednoho vnějšího mikrofonu v každém ze sluchátek, takže sluchátka dokážou podle tiskové zprávy zachytit váš hlas jasně a zřetelně v hlučném i tichém prostředí.

Samsung Galaxy Buds

A nakonec dobrá zpráva pro každého, kdo přemýšlí o předobjednávce Galaxy S10. K předobjednávkám do 7. března totiž Samsung přibalí k S10 a S10+ právě Galaxy Buds zdarma.

Diskuze ke článku
Vojta Vilímec
Vojta Vilímec
Až si je pořídím, tak si do nich pustím nějakou pecku od samsungáckého DJ Koha
Offečka Jablečna
Tak samozřejmě zdejší redakce si musí kopnout do Apple za každou cenu, že vám není trapně.
lapsi
yossarian
tohle delalo akg,airpods zvukovo cina,proto takovy zvuk

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze