Samsung E500 Versus: Stylovka od Versaceho

3

Samsung a Versace představili nový mobilní telefon s názvem Samsung E500 Versus. Tento model vychází z již představeného modelu s označením E500, byl jen změněn vzhled, který Versace upravil.

Nový přírůstek do rodiny stylových telefonů

Společnosti Samsung a Gianni Versace společně představili nový stylový telefon, který nese označení Samsung E500 Versus. Označení E500 není u modelu náhodou, telefon totiž vychází z již představeného telefonu Samsung E500. Funkční výbava tedy je stejná jako u tohoto modelu a představuje 1,3Mpx fotoaparát, MP3 přehrávač, Bluetooth a další funkce. Změnil se tedy jen vzhled, který je nyní upraven společností Versace.

Určeno spíše pro mladé

Samsung E500 Versus je primárně určen pro mladší generaci, protože ta si ráda pořídí věci, které jsou originální a odliší ji od ostatních. Tento model bude k dispozici ve třech barevných variantách: v bílezlaté, bílerůžové a černostříbrné. Telefon E500 Versus bude k dispozici na italském trhu na konci srpna, kdy a jestli se vůbec objeví na českém však není známo.

Původní model E500 | Nový E500 Versus

Technické parametry

standardy EDGE, GPRS třídy 10
fotoaparát 1.3 Mega pixel (4x digitální zoom)
vnitřní displej 1.76” 176x220 262K TFT
vnější displej 1.0” 80x64 65K OLED
funkce Nahrávání a posílání videa (MPEG4 / H.263)
MP3 / AAC / ACC+
Bluetooth / USB / PictBridge, BP Printing
900/1800/1900 MHz
64-ti hlasá polyfonie
Použití jako zrcátko (vnější displej)
paměť 80MB
velikost 85x44.5x21 mm
hmotnost 85 g
Diskuze ke článku
rotby
Kdy bude tento telefon k mání v nasich prodejnach?
paulina
Jeste porad nevite kdy bude uveden na nas trh a taky za kolik? Dik
Daniela
Ráda bych se zeptala,kdy bude telefon v našich prodejnách a kolik bude stát.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze