Brawl Stars
recenze

Brawl Stars

Střílečka roku od tvůrců Clash Royale
5

Mobilní střílečka s dobrým ovládáním, rychlou hratelností, férovým free-to-play modelem a navíc nápaditým týmem hrdinů? To je to Brawl Stars od Supercell.

Ani si nevybavuji, kdy za poslední roky šlápl Supercell, autor Clash Royale, vedle. I jejich poslední hra Brawl Stars se od vydání na konci minulého roku stala hitem. Jestli se studiu povede stejně změnit mobilní hry i tentokrát, máme se na co těšit.

Brawl Stars – videorecenze

Autoři opouští žánr strategií a zkouší střílečku, která si za vzor bere hned několik titulů. Jednak je to různorodost postav z Overwatch, ale také prvky Battle Royale třeba z PUBG nebo Fortnite. Vyberete si hrdinu, herní mód a vyrazíte střílet ostatní hráče. Na začátku máte k dispozici dvě herní varianty – v jedné se dva týmy po třech hráčích porvou o diamanty. Kdo jich nasbírá a udrží 10, ten vyhrává. V druhém módu se sám nebo ve dvojici vydáte na velkou mapu a pokusíte se přežít až do konce.

Ovládání je velmi pohodlné: jedním prstem chodíte a druhým míříte. Dění sledujete shora, takže máte dostatečný přehled o bojišti. V křoví se však nepřátelům schováte, takže ani zde nechybí nějaké to překvapení. Akce je rychlá, nepřehledná a díky dobrému ovládání vás bude bavit. Důležité je, že každý hrdina skutečně působí jinak. Jeden třeba nabídne pomalejší plošné útoky, jiný střílí přímo před sebe brokovnicí a další sice dostřelí dál, ale musíte se trefit přesně. Každá postava se pak odlišuje i speciální schopností a jistě si najdete svou oblíbenou.

Herní módy zůstávají, ale mapy se pravidelně mění, takže máte pocit, že se hra neustále proměňuje. I díky tomu se k ní vždy vrátíte. Free-to-play model není tak elegantní jak u Clash Royale. Tentokrát sbíráte body, kterými se plní truhly, což rozhodně působí férově. Z beden získáváte dílky pro vylepšování hrdinů. Kolik žetonů můžete vyhrát je ale omezeno a celý systém tak působí trochu nepřehledně.

Brawl Stars je vynikající střílečkou, která tu s námi vydrží dlouho. Očekávání byla velká, a i když hru musím doporučit, určitě nezpůsobí revoluci jako předchozí titul. Místo aby trendy udávala, tak je spíše následuje. Free-to-play model pak působí jinak, ale ne nutně lépe. Jsou to však skvělé zpracování a rozlišní hrdinové, kteří z tohoto titulu dělají vynikající počin.


Stáhnout Brawl Stars

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Hodnocení
95%
Klady
  • skvělé ovládání
  • perfektní zpracování
  • rychlá hratelnost
  • rozdílní hrdinové
Zápory
  • proti očekáváním není revolucí
Diskuze ke článku
heyyum
friends, brawl stars found hack. Free! Try it now.
https://bstars.net/
Mário Kovačič
No keďže stoja za Clash Royale tak ani nebudem skúšať. Ja by som Clash Royale nikomu neodporučil pretože je to ukážková hra na P2W. Bohužiaľ veľa hráčov si to ani neuvedomujeme a podporujú túto zvrátenosť. Čoskoro sa bude kvalita hráčov merať na základe peňaženky. A pritom sa dá spraviť kvalitný titul ktorý by nebol o P2W ale to by toľko nesypal a tak majú normálny hráči smolu. Ja nemám problém dať dáke peniaze a podporiť vývoj ale nemienim sa predhanat kto zaplatí viac ten vyhráva. Aj WOT sa vydalo rovnakou cestou a pomaly a isto si potápajú vlastný biznis.
jawica
pubg mobile cheating appeared. install Bp as much cash as you want. moreover, it's free.
https://pubgy.net/
I am speed Oliver
Prosím vás ak vás zaujíma brawl Stars pozrite si toto video https://youtu.be/-3tJ_E8hR6o a na mojom kanály ich bude viacej ďakujem.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze