Řada notebooků Acer Extensa 15: pro běžné každodenní úkoly

1

Společnost Acer dnes uvedla notebooky řady Extensa 15, které byly navrženy tak, aby splňovaly základní potřeby profesionálních, SMB a SOHO uživatelů, kteří požadují snadnou přenositelnost, vysokou produktivitu a efektivitu práce.

K diskpozici budou dva modely této řady − EX2510 a EX2509. Jsou vybaveny 15,6" displejem a výkonným procesorem ze 4. generace Intel Core (EX2510) nebo Intel Celeron/Pentium Quad Core (EX2509). V obou modelech se nachází operační systém Windows 8.1.

Oficiální fotografie

U notebooků Extensa 15 byl kladen důraz na to, aby byla zajištěna maximální přenositelnost, i díky tomu počítače vydrží až 10 hodin při běhu na baterii. Vzhledem k tomu, že hmotnost notebooku činí pouze 2,5 kg, se jedná ještě o poměrně snadno přenosný přístroj. Každý notebook Extensa 15 je dodáván s vestavěným řešením AcerCloud, které umožňuje přistupovat k dokumentům a multimediálním souborům bezdrátově a současně na všech zařízeních, kdykoli a kdekoli.

Displej s HD rozlišením a LED podsvícením sice není nic světoborného, ale do sféry, kam Extensa 15 směřuje zcela dostačuje. Pokud jste náročnějšími uživateli, tak můžete sáhnout po variantě, která bude obsahovat i grafický čip NVIDIA GeForce GT820M. Cena ani dostupnost není prozatím známa.

Zdroje: Tisková zpráva

Související články
Diskuze ke článku
Ondřej Kalman
Ondřej Kalman
No já vám teda nevim, ale mě 2,5 kilo zas tak málo nepřijde.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze