Přehledně: dostupnost a ceny novinek od Huawei

5
Přehledně: dostupnost a ceny novinek od Huawei
  • Huawei na dnešní tiskové konferenci představil špičkové modely P30 a P30 Pro
  • Novinky dorazí i na tuzemský trh, v rámci předobjednávek navíc získáte dárky
  • Levnější P30 startuje na 16 tisících, za P30 Pro bude nutné připlatit 6,5 tisíce korun

Naše redakce měla jako obvykle možnost vyzkoušet si novinky ještě před tiskovou konferencí, a tak jsme pro vás přichystali podrobné první dojmy Huawei P30 i špičkového Huawei P30 Pro. Oba telefony rozhodně mají co nabídnout a exkluzivní funkce s sebou přináší i exkluzivní cenovky.

Ceny novinek


Cena             Dárky Barevné varianty
Huawei P30 6+128 GB 15 999 Kč Huawei Watch GT + záruka na displej Breathing Crystal, Aurora Blue, Black
Huawei P30 Pro 6+128 GB 22 499 Kč Huawei Watch GT + záruka na displej Breathing Crystal, Aurora Blue, Black
Huawei P30 Pro 8+256 GB 24 999 Kč Huawei Watch GT + záruka na displej Breathing Crystal, Aurora Blue, Black, Amber Sunrise (dorazí později)

Aby Huawei prodeje náležitě podpořil, nabízí v případě objednání mezi 26. 3. a 2. 4. dárek zdarma (za 1 Kč) v podobě chytrých hodinek Huawei Watch GT. Kromě toho získáte i 90 dní záruky na výměnu displeje/zadního skla. Tuto výměnu můžete požadovat pouze jednou. Potěší také 50 % sleva na příslušenství Huawei, pokud budete odebírat newsletter od Huawei. Ten své novinky prodává skrze vlastní nově vzniklý e-shop, o který se stará společnost IRD distribuce, s. r. o.

Výhodou je, že na novinky nemusíte čekat. Pokud objednáte nyní, dočkáte se jich v závislosti na dopravě do pár dnů. Pokud však chcete získat hodinky zdarma, musíte objednávku stihnout právě do 2. 4., případně do vyprodání skladových zásob. Třešničkou na dortu se zdá dárek v podobě Bluetooth reproduktoru CM51, který získáte v případě, že se registrujete a sdělíte váš názor. Akce však platí jen pro prvních 30 recenzentů. Kompletní podmínky akce ukrývá přímo e-shop Huawei. Nakupovat můžete pochopitelně i jinde, hodinky zdarma i záruku na displej nabízí i e-shop MP.cz nebo Alza.cz.

Diskuze ke článku
Matej
A ziadne info o p30 lite?
Kedy zacne predaj v cz/sk?
Jarmil
Přijde mi zajímavá česká cena. P30 stojí 15999 plus hodinky. Mediamarkt 749 Eur bez hodinek. A Slovensko 699Eur (Alza.sk vs Alza.cz). Není u nás cena nižší z důvodu image u nás? Výrobce se rozhodl podstřelit tedy cenu v rámci situace tady?
Sam
Hodinky jako bonus jsou super. Škoda, že jsou to zrovna ty jejich. Takový danajský dar.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze