Operátor FAYN nabídne neomezené volání a data bez závazku za 399 Kč

10
Operátor FAYN nabídne neomezené volání a data bez závazku za 399 Kč
  • Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející služby mobilních sítí a pevných linek, rozšiřuje svou nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat
  • Nový tarif stojí 399 Kč, je bez závazku a obsahuje volání zdarma a 25 MB mobilních dat, po jejichž vyčerpání je rychlost snížena na 32 kb/s
  • Kromě toho operátor oznámil mírné snížení cen většiny balíčků mobilního internetu

Nový tarif nese název fayn FLAT a obsahuje neomezené volání do všech sítí. SMS stojí od 0,48 Kč. Operátor volitelně přibaluje objemově neomezený mobilní internet a podle tiskové zprávy předpokládá jeho využití pro posílání textových zpráv přes internet zdarma.

Tarif fayn FLAT vyjde na 399 korun s daní a je bez závazku, platit lze dobíjením kreditu nebo zpětně na fakturu. Po vyčerpání 25 MB mobilních dat je rychlost snížena na maximálně 32 kb/s, ale objem stahovaných dat není limitován. To platí i v rámci roamingu v celé EU. Využívat lze jak mobilní sítě 3G, tak LTE. Pokud by zákazník o mobilní internet zájem neměl, vyjde tarif na 389 korun, případně si sám může zvolit jiný datový balíček.

„Rozhodli jsme se vyjít vstříc velké poptávce po neomezených mobilních tarifech. Ne každý potřebuje mnoho SMS, takže uvítá levnější tarif s nízkou cenou dokoupení SMS. Současně vnímáme potřebu být často online například na populárních messengerech, což pokryje přibalený datový tarif, se kterým lze být online neustále,“ řekl Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN.

Tarif fayn FLAT
Měsíční poplatek 389 Kč
Volání neomezeně
SMS do vlastní sítě 0,48 Kč
SMS do ostatních sítí 1,19 Kč
Data na měsíc (25 MB + FUP 32 kB/s) 10 Kč

FAYN dále přikročil k mírnému snížení cen většiny balíčků mobilního internetu. Přehled dostupných balíčků a cen je uveden v tabulce. Mobilní data FAYN jsou dostupná v sítích 3G i LTE a každý zákazník si může balíček sám aktivovat nebo deaktivovat v zákaznické zóně k libovolnému tarifu. Balíčky lze i dokupovat.

Mobilní datové balíčky FAYN
Objem 25 MB 150 MB 500 MB 1 GB 2 GB 5 GB
Cena 16 Kč 80 Kč 160 Kč 260 Kč 320 Kč 440 Kč
REMIX - - v ceně tarifu + 100 Kč + 200 Kč + 300 Kč
Související články
Diskuze ke článku
Blue Sun
Blue Sun
Ceny dat jsou směšné a SMS za další příplatek? Ale notak… I běžní operátoři vychází lépe.
Tramal de Eger
Tarif vcelku o ničem... S těmi neomezenými daty si dělají srandu 32 kb/s.
Mirek
25Mb dat? Kdyby bylo aprila tak bych se pousmal, ale nyní se nemohu přestat rechtat. ????????????????????????????????????????
pet
Opet jen smesne. Kdyby nabidli aspon neomezene volani, neomezene sms a 10 gb dat vsem. Vodafone to smejdsky ma jen pro studenty ale osobne bych si s tim prozatim vystacil a bylo by to mene drze a predrazene nez smesna fraska od vodafone a tech dvou dalsich zlodeju..

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze