OnePlus 8 nebude chybět „průstřel“ v displeji ani bezdrátové nabíjení

OnePlus 8 nebude chybět „průstřel“ v displeji ani bezdrátové nabíjení
11
  • K představení by mohlo dojít v prvním čtvrtletí roku 2020
  • Telefon by měl disponovat 6,5" zaobleným displejem s moderním průstřelem
  • Uvnitř se bude pravděpodobně nacházet Snapdragon 865

Prodej nejnovějšího OnePlus 7T ještě ani nezačal a na internetu se objevily první zmínky o OnePlus 8. Za úniky přitom stojí osvědčený zdroj OnLeaks (ve spolupráci s CashKaro), díky němuž si můžeme prohlédnout první video a rendery, které jsou údajně vytvořeny na základě informací zaměstnance OnePlus.


Z designu lze usuzovat, že se OnePlus vrátí k více konvenčnímu vzhledu. Při pohledu na přední stranu můžeme spatřit přibližně 6,5palcový displej se zaoblenými boky, v jehož levém horním rohu se nachází kamerka à la „průstřel“. Na rozdíl od kapkovitého výřezu u OnePlus 7T jde o pokrok, v porovnání s vyjíždějící selfie kamerkou u OnePlus 7 Pro je však tento druh výřezu poměrně diskutabilní.

Nejnovější únik bohužel mnoho neprozrazuje o specifikacích. Očekáváme však, že se dočkáme jednoho zajímavého vylepšení, kterým má být bezdrátové nabíjení. Smartphony OnePlus prozatím tuto technologii nepodporují, a to údajně kvůli tomu, že nesplňuje jejich vysoké nároky na rychlost nabíjení. Přednost tak doposud mělo rychlé drátové nabíjení. Co se týká čipsetu, mělo by se jednat o to nejlepší „železo“ na trhu, pravděpodobně tedy půjde o Snapdragon 865, kterým by měla disponovat i chystaná vlajková loď od Sony.

V současnosti je prozatím příliš brzy na to, abychom byli obeznámeni s datem představení, nicméně podle engadget.com by se tak mohlo stát přibližně za půl roku. Nezbývá tak, než si počkat, co dalšího OnePlus, kromě výše uvedené výbavy, přinese.

OnePlus 8
Diskuze ke článku
Porydge
Doufám, že se k zoufalosti jako je díra neuchýlí. 1+7 Pro se povedlo s dokonale nenarušeným displejem a tohle by byl pěknej krok zpátky. Ale jestli chystají zas dvě verze, tak vlastně proč ne. V základu místo kapky díra a Pro zas s dokonalým displejem.
David
Koukám, že rok 2020 bude naopak rok průstřelový.
Filip
To naozaj uz kazdy telefon bude mat po okrajoch nezmyselne zahnuty displej?
Carda
Jo nudloidní displej s dírou to vám patří nudlomilové u takového 16:9 displeje a mini rámečků by se tohle nestalo :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze